OTSE HELSINGI MOENÄDALALT: Augusti SS18 kollektsioon ühendab maskuliinse ja naiseliku esteetika

OTSE HELSINGI MOENÄDALALT: Augusti SS18 kollektsioon ühendab maskuliinse ja naiseliku esteetika

Foto: Portail.ee

Käesoleval nädalal toimus teisel pool Soome lahte Helsinki Fashion Week, mida väisas ka Portaili naiskond. Sest uus mood paelub meid endiselt ning me ei jäta niisama lihtsalt kasutamata võimalust toetada rahvusvahelisel moenädalal just nimelt Eesti oma disaini.

Teiste seas esitles Helsinki Fashion Weeki viimasel päeval Eesti moebränd August oma kevad-suvi 2018 kollektsiooni, mis oli mõjutatud Jaapani traditsioonilisest rõivaesteetikast ning omakorda viimistletud kaasaegse skandinaaviapärase lihtsusega lõigetes ja värvipaletis. Augusti disaineri Äli Kargoja sõnul on uus kollektsioon sümbioos uuest ja vanast, rõhutamaks Augustile omast maskuliinse ja naiseliku esteetika kokkupuudet. „Kevad-suvi 2018 kollektsiooni siluetid on oma elegantsetes joontes lihtsad, ent võluvad,” rääkis disainer.

Augusti uus kollektsioon võlub põhjamaise värvipaletiga, varieerudes mitmekihilisest mustast heledani, metsarohelisest helesiniseni ning moodustades samal ajal suurepärase kombinatsiooni elegantsest vaba aja riietusest ja kõrgmoest. Samal ajal kannab bränd endiselt jätkusuutlikkuse põhimõtet ning kõik tooted alates ideest kuni tootmiseni on valmistatud Eestis. „Kangastest on kasutusel looduslik puuvill ja popliin ning õhuline bambussiid. Samuti on laienenud valik brändi jaoks edukaks saanud bambustrikotaažist ning taas võib leida Augusti kollektsioonist linasest kangast tooteid,” lisas Äli.

Augusti uus kevad-suvine kollektsioon jõuab müügile 2018. aasta märtsis. Seni saab Augusti tegemistel silma peal hoida brändi Facebooki ja Instagrami lehtedel, samuti kodulehel studio-august.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid