Lindexi sügis saabub otseülekandena

Foto: Lindex

Lindex loob oma eelseisva digitaalse moeetenduse jaoks sügismoe universumi. Kuraatoriks on moestilist ja loovkonsultant Hanna MW. Tema sõnul saab see olema inspireeriv digitaalseanss, kus vaatajad saavad reisida eri maailmade vahel ning tutvuda sügistalviste kollektsioonidega.

Andekas Hanna MW on varasemalt kujundanud moeetendusi New Yorgi moenädala jaoks ning teinud koostööd kõigi suurimate moeajakirjadega. „Tahtsime koos Lindexiga luua moeuniversumi, kus vaataja viiakse maagilisse ja inspireerivasse keskkonda. Rõivaste olemuse mõistmine aitas meil leida etenduse tõelise sisu. Tänaseks on saanud digitaalkohtumised normiks, mistõttu oli eriti oluline luua midagi, mis ärataks huvi kohe esimesest pilgust“, ütleb Hanna.

Lindexi sügistalvise kollektsiooni etendus on ühtlasi ka reaalajas ostuüritus. See annab vaatajatele võimaluse kohe kollektsiooni nägemise järel teha ostud just siis ja seal.

Lindexi uue kollektsiooni otseülekanne toimub kolmapäeval, 16. septembril Eesti aja järgi kell 19.00 veebisaidil lindex.com.

Sarnased artiklid

Kommentaarid