Kollektsioon naistele, kellele meeldivad meesterõivad

Foto: H&M

H&Mil on kergitanud saladusteloori oma järgmiselt koostöökollektsioonilt. Selleks on peagi müügile jõudev ühiskollektsioon Itaalia luksusbrändiga Giuliva Heritage – jätkusuutlikule ja ajatule moele pühendatud erikollektsioon, mille keskmes on peen rätsepakunst ning meesterõivastelt laenatud siluetid. Itaalialikku moehõngu kandev kollektsioon, mis on üleni loodud ümbertöödeldud materjalidest, jõuab müügile 3. septembril.

Väikesest pereärist luksusbrändiks tõusnud Giuliva Heritage-i loojateks on Margherita Cardelli Cavaliere ja tema abikaasa Gerardo Cavaliere, kelle kireks on alati olnud kestlik mood ühes kvaliteetsete kangastega. Rõivamärgi alguspäevil laenas Margherita alatasa rõivaid Gerardo garderoobist ning tema suur huvi klassikalise meestemoe vastu on kandunud ka brändi koostöökollektsiooni H&Miga, mille moodsas assortiis on esindatud nii traditsioonilised särgid ja kvaliteetsed rätsepaülikonnad kui ka trendikad mantlid ja kleidid. Kollektsiooni alustalaks on kestlikud materjalid nagu orgaaniline puuvill ning ümbertöödeldud vill ja polüester, kangastel mängivad aga lõbusat moemängu ajatud värvid nagu beež, tuhmsinine ja bordoopunane. Pükstele lisab iseloomu kõrge piht ja kleite täiendavad pikad lendlevad varrukad, stiilselt minimalistliku aktsendina on aga kollektsiooni poetatud peeneid triipe ja ruute.

„Koostöö H&Miga on olnud suurepärane,“ märgivad Gerardo Cavaliere ja Margerita Cardelli Cavaliere. „Üheskoos oleme loonud  lihtsalt kombineeritavate moerõivaste kollektsiooni, mille disain peab vastu nii aja kui trendide muutlikele meeleoludele. Eriliselt hea meel on meil aga selle üle, et iga toode on loodud ümbertöödeldud materjalidest. Oleme alati pidanud oluliseks ehedat, tähendusrikast ja kestlikku moodi ning just seda see kollektsioon endas kahtlemata ka hõlmab,“ lisavad nad.

„Oleme elevil, et saime lüüa käed Giuliva Heritage-i meeskonnaga, kes on rätsepakunstis tõelised meistrid. Inspireerituna meesterõivaste disainiklassikast suutsime naistemoodi rikastada aegumatute rõivanopetega. H&Mi kestlike materjalide ja Giuliva Heritage-i vastupidavate disainide stiilipuhta koosmängu tulemusel oleme loonud esemed, mis kestavad ajast aega ning mis loodetavasti rändavad ka põlvest põlve,“ kommenteerib H&Mi naisterõivaste peadisainer Maria Östblom.

Koostöökollektsioon „Giuliva Heritage x H&M“ saabub H&Mi Kristiine kauplusesse ja veebilehele hm.com müügile 3. septembril.

Sarnased artiklid

Kommentaarid