AINULT RENTIMISEKS: GANNI ja Levi’s ühendasid väed

AINULT RENTIMISEKS: GANNI ja Levi’s ühendasid väed

Foto: GANNI

Võimalik, et hakkame tulevikus selliseid kollektsioone ja koostöid nägema veelgi, kuid täna on taanlaste moemärk GANNI ja teksalegend Levi’s tulnud välja millegi täiesti unikaalsega.

Nimelt ühendasid kaks moemärki jõu, disainikeele ja materjalid, et tulla välja kolmest riideesemest koosneva kollektsiooniga, mis ostmiseks saadaval ei olegi. Kolm toodet – GANNI poolt Levi’se materjalijääkidest valmistatud särk, teksapüksid ja särkkleit – on nimelt saadaval ainult rentimiseks ning seda läbi GANNI Repeat teenuse, millest oleme isegi siin veergudel varem kirjutanud. 

Antud sammuga kinnitavad mõlemad märgid oma pühendumust jätkusuutlikumale disainile ning loodavad, et taoline teksajääkide taaskasutamine ning ületootmise asemel rõivaste rentimisvõimaluste suurendamine viib moe – nii disaini kui ka tarbijate poole pealt – aina õigemale teele.

Kahjuks GANNI antud teenus veel Eestis saadaval ei ole, kuid esimesed sammud pakkuda teenust Taanist väljapoole on juba vilja kandnud – teenus on saadaval nii Ühndkuningriigis kui ka Ameerika Ühendriikides. Seega, ehk varsti ka meil.

Ahjaa, kaks sõna kampaaniafotodest ka! Allolevas galeriis on fotod kollektsiooni tarbeks tehtud kampaaniast, kus astuvad üles #GanniGirls erinevatest maailma otstest: nii Londonist, New Yorgist kui ka Kopenhaagenist endast. Kaege tulemus ja renditav kollektsioon aga ise üle!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid