Renditav GANNI

Foto: GANNI

Mõni aeg tagasi tutvustas Taani moemärk GANNI uut teenust, mis kõikidel keskkonnasõbralikel moemaanidel silmad särama lõi – bränd tuli välja renditeenusega GANNI Repeat.

Kuna GANNI on üks nendest brändidest, kellele meie keskkond keskmisest rohkem korda läheb, siis otsustasid nad astuda hetkel veel suhteliselt uudse sammu ning hakata oma moemärgi tooteid kandmiseks välja rentima. Algatuse taga oli puhas soov pikendada GANNI rõivaste eluiga nii palju kui võimalik ning julgustada moemärgi kliente, nii praeguseid kui ka tulevasi, leidma uusi viise, kuidas oma moetarbimist ümber mõtestada. Lahendus – riiete rent, korraga üheks kuni kolmeks nädalaks.  

Natuke kurvaks, vähemalt meie jaoks, teeb hetkel kogu selle uudise see, et teenus on saadaval ainult Taani poodlejatele. Siiski pidavat see GANNI sõnul olema ainult ajutiselt nii, sest teenus vajab hoolikat testimist ning kui bränd on leidnud kõige keskkonnasõbralikuma viisi renditeenuse pakkumiseks ka välismaal asuvatele GANNI fännidele, siis laieneb nimetatud teenus teistessegi riikidesse. 

Igal juhul on selline algatus meie silmis aplausi väärt!

Muide, kõlakad käivad, et ka COS on asunud sarnast teenust testima. Hetkel küll Hiina turul ja läbi YCloseti platvormi, kuid omamoodi algus seegi. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid