SOMA Jewellery esitleb uut kollektsiooni „Asket”

SOMA Jewellery esitleb uut kollektsiooni „Asket”

Foto: SOMA Jewellery

Kodumaine ehtebränd SOMA Jewellery on valmis saanud uue kollektsiooniga, mis kannab nime „Asket”. Eile jõudis see kollektsioon ka müügile nii ehtemärgi veebipoodi somajewellery.com kui brändi showroom’i aadressil Veerenni 24C, Tallinn. 

SOMA Jewellery asutaja, ehtekunstnik Sofia Hallik ütleb, et tegu on keskkonnasäästliku kollektsiooniga, millest leiab nii sõrmuseid, ripatseid kui ka kõrvarõngaid. „Kollektsiooni „Asket” idee põhineb ideel, et elame murrangulisel ajal ja meie lapsed muretsevad hoopis selliste probleemide pärast, nagu globaalne soojenemine, geenitehnoloogia, Maa bioloogiline mitmekesisus,” selgitab Sofia. „Yin ja yang on inimese ja looduse vaheline harmoonia, millele tegi lõpu teine tööstusrevolutsioon. Kõigest üleliigsest loobudes suudame aga taas leida tasakaalu ja mõjutada positiivselt meie planeedi tulevikku.” 

Sofia nimetab, et ka ehete maailmas on täna juba olemas laborites loodud nn „ökokivid”, mis sobivad ideaalselt teemandi alternatiiviks ning mida erinevalt teemantidest luuakse inimelusid ohtu seadmata ja nii, et need ei kahjustaks keskkonda. Lisaks eelmainitud kividele on „Asket” kollektsiooni ehted loodud ümbertöödeldud hõbedast ja valmistatud käsitsi, mis omakorda võimaldab vältida väärismetallide kaevandamisega seotud keskkonnareostust.

Tutvu SOMA Jewellery uue kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid