Standartselt värvikas Colorful Standard

Standartselt värvikas Colorful Standard

Foto: Colorful Standard

“Ei ole midagi paremat kui täiuslikult istuv T-särk või pusa, mis kestab kaua ja on valmistatud kõrgeima kvaliteediga orgaanilisest puuvillast.” Just nii kõlab rõivamärgi Colorful Standard moto, millele omalt poolt oleme valmis kahe käega alla kirjutama.

Kes ehk värvika Colorful Standard kaubamärgiga tuttav ei ole, siis tegemist on brändiga, mis toodab 100% orgaanilisest puuvillast vabaajarõivaid ja kvaliteetsest Itaalia meriinovillast kudumeid. Colorful Standard on ka selline märk, mis ei hooli hooaegadest ega trendidest, vaid pooldab ajatut klassikat, mis ei lähe kunagi moest – T-särkide või pusade puhul vägagi tervitatav suund. 

Kindlasti väärib lisamist, et kõik brändi tooted valmistatakse Portugalis, et vähendada kohaliku tootmise abil süsinikujalajälge ning tagada toodete parim kvaliteet. Rõivad on muideks ka eelpestud, et need ei kaotaks pestes oma vormi, ei muutuks topiliseks ega muudaks värvi. Ning lisaks jätkusuutlikule tootmisprotsessile tegeleb Colorful Standard heategevusega ja annetab 5% kasumist Kongos asuvale äsja loodud jalgpalliklubile ja fondile FC Masi Manimba. 

Ja kuhu me oma jutuga jõuda tahtsime? Ikka sinna, et just praegu on Colorful Standard seadnud end sisse Tallinna Kaubamaja Naistemaailmas II korrusel, kus on avatud Colorful Standardi hüpikpood, millest leiab laia valiku värvilisi unisex pusasid, dressipükse, T-särke ja aksessuaare. Valitud tooted on saadaval ka Kaubamaja veebipoes. 

Colorful Standardi hüpikpood jääb Tallinna Kaubamajas avatuks augusti lõpuni, nii et ei tasu võimalust kasutamata jätta. 

Galerii

Kommentaarid