H&M STUDIO mässumeelne moemäng

H&M STUDIO mässumeelne moemäng

Foto: H&M

H&Mi värske H&M Studio A/W 20 erikollektsioon on sümbioos julgetest ideedest, kartmatust väljenduslaadist ja provokatiivsest hoiakust. Sügisese erikollektsiooni ahvatlevaid moenoppeid saadab 70ndate disko, roki ja pungi hõrk rütmimäng ja sooneutraalne visuaalne keel.

H&Mi sügisese H&M Studio erikollektsiooni inspiratsiooniks on kartmatu ja eesrindliku stiiliga muusa, kelle südikus peegeldub kogu tema ellusuhtumises. Kollektsiooni algtõukeks ja esmaseks inspiratsiooniks on 19. sajandil sündinud kirjanik Violet Paget (pseudonüümiga Vernon Lee), kelle armastus peene rätsepatöö ja pikkade siluettide vastu on saanud kollektsioonis tänapäevase tõlgenduse. Julgemate moenüanssidena rikastavad kollektsiooni aga 70ndate disko-, rokk- ja punkmuusika sugemed, David Bowie stiilile omane mänglev elegants ja kartmatult enesekindel suhtumine. Tulemuseks on voolujoonelised ülikonnad, itaaliapäraste mustritega kleidid, lokkavate rüüsidega pluusid, kehasse töödeldud lõikega teksapüksid ning erakordselt pilkupüüdvad detailid, mis sümboliseerivad kollektsiooni päevast-õhtusse meeleolu.

„Seekordse H&M Studio kollektsiooni muusa ei pelga väljakutseid esitada. Kollektsioon on loodud neile, kes soovivad eelkõige jääda iseendaks. Soovime, et see kollektsioon inspireeriks rõivastuma muretult, unustamata seejuures mäslevat alatooni,” kirjeldab H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

Heida kõnealusele kollektsioonile pilk peale allolevas galeriis!

Erikollektsioon H&M Studio A/W 20 saabub H&Mi e-poodi müügile 24. septembril.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid