Legendaarne Kangol on tagasi

Legendaarne Kangol on tagasi

Foto: H&M

Julgeme kahtlustada, et kui teil on vanust vähemalt 30 ja peale, siis kohe kindlasti olete üks nendest, kes teab, mis on Kangol. Ning kui teil nooruspõlves veel eriliselt vedas, siis kohe kindlasti oli teil kapis vähemalt üks Kangoli müts. 

Millest selline heietamine? Aga puhtalt sellest, et H&M on löönud käed just selle ikoonilise Inglise brändiga ning üheskoos tuuakse müügile kollektsioon, mis on H&Mi kauplustes ja e-poes saadaval alates 17. septembrist.

Nüüd natuke ka ajaloost. Legendaarne moebränd Kangol sai alguse Inglismaal 1920ndatel aastatel ning on tuntud eeskätt oma mütside poolest, mis kujunesid 80ndate ja 90ndate hiphopkultuurist arenenud tänavastiili vaieldamatuks osaks. Tänu oma autentsusele ja tugevale stiilipuhtusele on Kangol kinnitanud kanda ka tänases moepildis ning nii on brändi känguru kujutav logo tänavastiili viljelevate moesõprade seas siiani aukohal.

Kollektsioon „Kangol x H&M“ on loodud self-made generatsioonile ja moesõpradele, kes hindavad piirideta eneseväljendust ja autentsust ning janunevad värskuse ja lõbu järele. 31 esemest koosnev kollektsioon hõlmab kõike uueks hooajaks vajalikku, seal hulgas kapuutsiga puhvjopesid, vabalt istuva lõikega kardigane ning Kangoli logoga kudumeid. Valikust ei puudu ka kõrge kaelusega sviitrid, oversized T-särgid, logodega kaetud dressipüksid ja pikk stretšmaterjalist kleit, mida rikastavad tänavastiilile omased disainivimkad. Igas Kangoli kollektsioonis mängivad kahtlemata olulist rolli aga aksessuaarid ning nii kuuluvad ka seekordsesse koostöökollektsiooni magusad moeampsud nagu Kangoli logoga mütsid, kõhukotid, kõrge säärega sokid, bränditud scrunchie-d ja muu.

Uudista kollektsiooni allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid