Kust tuleb TUUL?

Foto: tuul.care

2015. aastast tegutsev kodumaine meestele mõeldud kosmeetikabränd Tuul sai alguse isiklikust vajadusest meelepärase lõhna ja looduslike koostisosadega kehahooldustoodete järele. Esimene tootesari sisaldas käsitööna valminud näovett, habemeõli ja tahket šampooni. Need leidsid positiivset vastukaja teadlike meeste seas nii Eestis kui ka mujal sel määral, et tuli mõelda tootmise laiendamise peale.

Tänaseks on Tuul leidnud endale sobiva tootmispartneri: kümme aastat tegutsenud nahahoolduseksperdi MÁDARA Cosmetics. „Koos oleme välja töötanud uue tootesarja Tuul Lab,” tutvustab Tuule üks asutajatest Kädi Eelmaa. „Olime partnerit valides ettevaatlikud, sest tahtsime kindlasti säilitada toodete kvaliteedi ja looduslikkuse.”

Täna ühendab Tuul Lab värsked ideed ja kvaliteetse tootmise. Sarja esimesed tooted on musta pipra ja kardemoni lõhnaga šampoon ja deodorant. Lähtuvalt Tuule põhimõtetest on tegu looduslike taimsete toodetega, mis ei sisalda parabeene ega sünteetikat.

„Tuule tooted on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks,” ütleb Tuule üks asutajatest Kaarel Kala. „Mõne jaoks on Tuule tooted osa igapäevasest hooldusrutiinist, teisele on toodete kasutamine pigem rituaal – hetk aja maha võtmiseks. Mõlemal juhul on Tuule tooted head kaaslased, et päevale parim võimalik start anda.”

Tooted on müügil www.tuul.care veebipoes ja valitud edasimüüjate juures. 

Jälgi Tuule tegemisi Facebookis ja Instagramis ning kuula nende Spotify muusikavalikut Tuul Beats.

Sarnased artiklid

Kommentaarid