Aesop on Austraaliast pärit eetiline ja esteetiline kosmeetikabränd. Kõik nendes äratuntava välimusega toodetes esinevad komponendid on brändi peakontori laboris Melbourne’is põhjalikult läbi uurinud tööstuse professionaalid ning teadlased, kindlustamaks, et iga toote koostisosa oleks põhjendatud ning ükski komponent ei kaotaks oma toimeainet enneaegselt. Lisaks on Aesopi puhul pandud suurt rõhku pakenditele – et need oleksid funktsionaalsed, samas jääksid truuks oma minimalistlikele joontele.
Aesopi bränd nägi ilmavalgust kõigest paari tootega 1987. aastal, kuid tänaseks on selle tootevalik kenakesti suur, sisaldades nii näo-, keha- kui ka juuksehooldustooteid, samuti parfüüme ning kodulõhnu. Seega on isegi neil, kes ei ole seni brändiga ülemäära tuttav, igati reaalne „oht” sellest valikust endale uus lemmik leida. Ja see muideks puudutab nii naisi kui ka mehi!
1990ndate stiili võlu peitub oskuses mõjuda korraga läbimõeldud ja pingutuseta. Piisab hästi istuvast mantlist või jakist, sirge lõikega teksadest, minimalistlikest kingadest ning kotist, mis ei püüa üleliia tähelepanu, kuid seob terviku kokku. Ka kleidid liiguvad samas võtmes: puhtad jooned, rahulikud toonid ja lõiked, mis töötavad rohkem kui ühe hooaja.
Kui sinu garderoobis on juba olemas neutraalsed põhiesemed ja klassikalised sinised teksad, on algus tehtud. Kui aga 90ndate vaimus kevadriietus vajab väikest täiendust, tasub vaadata Kaubamaja Osturalli poole.
Valisime 6.-12.04 kestvalt Osturallilt välja valinud esemed, mis täidavad oma ülesande täpselt nii, nagu üks hea moeleid peaks: neid on lihtne kombineerida, need mõjuvad ajatult ning praegu ka eriti meeldiva hinnaga.
Tutvu valikuga galeriis!
Kopenhaagenis disainitud mudel ühendab skulpturaalse vormi ja praktilisuse: kaardus korpus, selge joonega klapp ning detail, mis viitab brändi nimes peituvale ø-tähele. Kotte on saada erinevates põhjamaistes värvitoonides, näiteks helesinisena ja valgena, kuid ka praegu eriti populaarse ponimustriga. Üks on igal juhul kindel – Samsøe Samsøe käekott on tõeline garderoobi pärl, mis jääb sinna aastateks.

HERØ käekott on juba saadaval nii Tallinna kui Tartu Kaubamaja Samsøe Samsøe pop-up’is.