Kui traditsioonilised rätsepavõtted kohtuvad innovaatiliste materjalidega…

Kui traditsioonilised rätsepavõtted kohtuvad innovaatiliste materjalidega…

Foto: Felix Laasme

Kodumaine meestebränd Baltman on lansseerinud limiteeritud erikollektsiooni, mis kannustatud küll minevikust, kuid on olemuselt siiski innovaatiline. Praktilisusele ja mugavusele rõhuvad riided on inspireeritud eelkõige klassikalisest rätsepatööst, vintage-stiilist ning kõrgtehnoloogilistest materjalidest.

Minimalistliku lõikejoonega kollektsiooni mantleid, pintsakuid, pükse ning särke on lihtne omavahel kombineerida, kuid üllatajaks on tõenäoliselt trendikad culotte-püksid. Maailmatrende järgides on disainiprotsessi käigus lähtutud ka sooneutraalsuse printsiibist – Baltmani uus kollektsioon sobib kandmiseks nii meestele kui ka naistele.  

Limiteeritud kollektsioonis on kasutatud vaid kvaliteetseid ning rahvusvahelises moetööstuses hinnatud tipptehnoloogilisi kangaid. Seetõttu sobivad 12 eriilmelist riideeset täiuslikult reisimiseks, sest tegemist on kortsumis-, tolmu- ja määrdumiskindlate materjalidega. Kangaste valikul on silmas peetud ka keskkonnasõbralikkust ning jätkusuutliku moe põhimõtteid. Seega leiab kollektsioonist nii sertifitseeritud meriinovilla kui ka põnevaid uuenduslikke materjale, mille koostises on näiteks kasutatud taastuvatel ressurssidel põhinevaid taimseid komponente. Vetthülgavad kangad, mida tavapäraselt kasutatakse purjetajate ning lumelaudurite spetsiifilises rõivastuses, on Baltmani värskes kollektsioonis aga vormitud rafineeritud mantliteks või jakkideks, mis on kerged ning “hingavad”.

Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Baltmani limiteeritud kollektsioon on juba saadaval Moetänaval, Rocca al Mare ja Ülemiste keskustes asuvates Baltmani esinduspoodides.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid