Kui kohtusid AL META ja Claudia Lepik…

Kui kohtusid AL META ja Claudia Lepik…

Foto: almeta.studio

Mäletate, kirjutasime mõni aeg tagasi uuest Eesti kontseptuaalsest moebrändist AL META? Toona keskendusime brändi esimesele kudumikollektsioonile, mis võttis ülesandeks kasutada ära kudumitootjate juurdelõikuse jäägid (ja muuseas esitleda seda ka Mercedes-Benz Kiev Fashion Days ning Paris Fashion Weeki raames). Täna annab AL META meile aga põhjuse ehetest rääkida.

Nimelt on AL META looja ja peadisainer Jo Nurm löönud käed ehtekunstnik Claudia Lepikuga ning ühiselt on nad tulnud välja AL META kudumeid toetava ehtekollektsiooniga. Kuna ehteseeria püüdis meie pilke väga positiivsel moel, siis otsustasime selle kohta neidudelt ka aru pärida.

„Ehteseeria on valminud metallist nimega melhior (vase ja nikli sulam – toim),ˮ räägib Claudia. „Materjal on hõbedaga sama värvusega, kuid olemuselt parem just suuremate vormide puhul. Käevõrude lukusüsteem on loodud nii, et pinnale midagi juurde ei tekiks ja seega hoiab käevõru kinni selle metalli sisemine pinge. Kollektsiooni luues uurisin, kuidas melhior paindub ning milliseid vorme see loob. Iga kord tuleb mingi uus nõks juurde, seega ei ole enamasti miski korduv. Samas on suured vormid kerged ning neid on kerge kanda.ˮ

Ehtekollektsioonist leiab kahte tüüpi sõrmuseid ja käevõrusid, mis varieeruvad suuruste ja metalli keerdude poolest. Ehteid saab hetkel soetada ainult AL META kaudu, kontakteerudes e-posti teel aadressil contact@almeta.studio. AL META kudumeid saab lisaks veebipoele soetada ka Pariisis asuvast Springsioux concept butiigist ning just Pariisis, täpsemalt Pariisi moenädalal, näeb märtsikuus ka AL META uut sügis-talv 2018 kollektsiooni.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid