Kosmeetikuvisiit, mille võiks ette võtta rohkem kui vaid paar korda aastas

Foto: Portail.ee

Olgem ausad, ega see mulle just väga suurt rõõmu ei valmistanud, kui paar nädalat tagasi katsetasin üht ilutoodet, mis mu näonahale paraja Hiroshima efekti tekitas. Sellised üllatused tabavad alati just kas mingi tähtsa ürituse, filmimise või intervjuu eel ja panevad mu mehe alati mõtlema, kas julgeks lohutada või oleks nüüd jälle targem vait olla. 

Sellel hetkel tundus mulle täieliku taevase ilmutusena, et alles nädal tagasi tutvusin Ingaga, kes on, üllatus-üllatus, kosmeetik! Pikka pidu selle planeerimisega ei olnudki, kirjutasin Ingale, et nüüd on küll jama käes ning minu rõõmuks oli ta lahkelt valmis mind kohe vastu võtma. Inga Raa ise töötab Ella Beauté salongis, Foorumi ärikeskuses. Väga privaatne, vaikne ja sooja vastuvõtuga koht, kus käiakse mitte ainult protseduure tegemas, vaid ka kvaliteetseid näohooldustooteid ostmas. 

Ma pean siinkohal muidugi tunnistama, et kõige stabiilsema graafikuga kosmeetikukülastaja ma ei ole, aga praegu tahaks juba (peale esimest visiiti) tõesti tagasi minna. Lisaks mu suhteliselt ebatasase näolapi projektile masseeris Inga päris tugeva käega ka mu kaela, õlgu ja ülaselga. Kui see piirkond on pehmeks muditud, siis on täiesti uue inimese tunne. Seega sain hoobilt kaks hoolitsust korraga. Probleemiga tegelemise ja kaela mudimise ajal esitasin Ingale ka mõned küsimused, millest mulle tundub, et võiks kasu olla teilegi.

Mu nahk oli pärast sinu juurest lahkumist terve päev väga sametine ja särav. Millise hoolitsuse sa mulle valisid? 

Seekord valisin hoolitsuseks Image Skincare signature lift anti-ageing näohoolduse. Sa mainisid, et pead olema värske jumega ja samas mittepunetav juba pärastlõunal. Küll aga esines näonahal kohati ebapuhtusi, väiksemaid vistrikuid. See ensüümkoorijaga hooldus oli just selline, mis ühtepidi ühtlustab nahastruktuuri, rahustab väiksemaid põletikukoldeid ning lõpptulemuseks ongi särav ja ühtlane jume. Jumestuskeem tundus pärast seda hooldust selgelt üleliigne. See on küll meie salongi üks kallimaid, aga ka tõhusamaid ja klientide üks lemmikhoolitsusi.

Mis su enda näoprotseduuride nimekirjas on? 

Eks ma teen endale ikka neid, mida on meie salongis pakkuda. Enamiku hooldusi ja tooteid, mida oma klientidele pakume, proovime üksteise peal kolleegidega ära. Aga kindlasti teen endale aeg-ajalt happehoolduseid. Täna näiteks lähen lihtsalt näomassaaži. Kodus on mul alati SOS silmaplaastrid, kaks erinevat maski – kas niisutav või kiire lift-efektiga mask, just enne väljaminekut kasutamiseks. Koorin nägu vastavalt vajadusele umbes kahe nädala tagant. Alles hiljuti oli minu näonahk jahedate ilmade ja kütteperioodi alguse tõttu väga kuiv, siis võtsin kohe kasutusse hüaluroonhappega seerumi ja tõesti, juba kolme päeva pärast kadus ebamugav kiskuv tunne ära. Praegu sügisel on kindlasti kasutusel rikkalikum silmakreem ning öö- ja päevakreem. Hetkel eelistan öösiti kasutada happeid sisaldavat kreemi ja päeval pisut paksema koostisega kortudevastast kreemi. Mulle meeldib nägu puhastada näovahuga ja alati niisutan pärast pesu nahka toonikuga. Lisaks veel aeg-ajalt kollageenijoogid. 

Kui tihti lased mõnel professionaalil enda naha eest hoolt kanda?

Kord kuus käin massaažis või pikemas ja intensiivsemas näohoolduses. Aastas korra teen ka läbi kollageeniteraapia ehk microneedling-kuuri.

Ilmselt paljud mõtlevad, et kui juba, siis juba. Teeme selle kõige intensiivsema toimega protseduuri, tõmbab naha mitmeks päevaks pingule ja on tükiks ajaks hooleta. Eriti panen seda tähele umbes 30+ aastaste naiste puhul, kes on kindlad, et neil on nüüd kortsud ja kohe tuleb midagi ette võtta. Mida peaks siiski näohoolitsust valides silmas pidama? 

Eelkõige tuleb lähtuda sellest, mis on hetkeprobleem või kui see pole veel tõsine, siis hakata tegelema selle võimaliku ennetamisega. Kui on akne ja juba tekkinud kortsukesed, siis on väga hea lahendus happehooldus – saab tegeleda vistriku hävitamisega samal ajal kortsukesi siludes. Kui aga on väga kuiv ja tundlik nahk, siis tuleks valida õiged koduhoolduse tooted ja kosmeetik saab turgutada näonahka just rahustavate ja superniisutavate hoolitsustega. Niisutavate hoolduste puhul on eriti tõhus veel meie salongis Ella Baché aparaadihooldused. Talvel kindlapeale valik ja rahulolu tagatud!

Sa ütlesid, et on kliente, kes käivad lõuna ajal näomassaažis. Kas julged muid protseduure ka keset päeva soovitada? Inimestel on kiire elutempo ja tihti kardetakse, et pärast näohoolitsusi ei saa punetuse tõttu kuskile minna.  

Kõik teraapilised niisutavad ja rahustavad hooldused on alati hea ja kindel valik. Talveperioodil on ideaalne Payot Collagen hooldus, Payot toitev müslimask või Ella Baché Sensy Beauty rahustav hooldus probiootikumidega. Vajadusel lisame juurde turseid ja kortsukesi vähendavad silmaplaastrid. Kõik hooldused annavad näole ilusa sära, värske jume ja silutud kortsukesed. Soovitan julgelt lõunapausil kosmeetiku juurest läbi astuda! 

Sarnased artiklid

Kommentaarid