Kodumaisel brändil Craftory valmis Priske Rukksekk

Kodumaisel brändil Craftory valmis Priske Rukksekk

Foto: Craftory

Eesti nahabränd Craftory on jälgijaid uue seljakoti vihjetega juba mõnda aega õrritanud – nüüd on värskeim kollektsioonilisa viimaks valmis lihvitud ja tellimiseks saadaval.

Kes Craftory iseloomulike tooteperekondadega lähemalt kursis on, teab, et Rukksekk ei ole Craftory kollektsioonis sugugi esimene „sekk”, õigupoolest järjekorras juba kolmas. Tänu tilgakujulistel külgedel asetsevatele lõõtsadele on see aga senistest tükk maad mahukam, tänu kolme erinevat moodi reguleeritavatele sangadele ka palju mitmekülgsem. Rukksekki saab kanda nii seljakotina kui ka ühel õlal või risti üle rinna messenger-tüüpi kotina. Lisaks on sel ka hoolikalt läbimõeldud sisu, kus on lukuga tasku kõige väärtuslikuma jaoks, eraldi vahe kuni 15-tollisele sülearvutile ning hõlpsasti ligipääsetav tasku välisküljel klapi all.

Priske Rukksekk on valmistatud 4 mm paksusest taimparknahast, mis on Rootsis, Tärnsjö nahavabrikus looduslike vahenditega pargitud ning iga eksemplar valmib käsitööna Tartus.

Seljakotid on saadaval kolmes värvitoonis nii Craftory hüpikpoes Viru keskuse I korruse aatriumis kui veebipoes aadressil www.nahk.ee.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid