Kevadine lootusekiir POHJANHEIMO moemajast

Kevadine lootusekiir POHJANHEIMO moemajast

Foto: Marc Medina

Kuigi saame igati aru mitme kogumaise moemärgi otsusest jätta praegustel segastel aegadel vahele moehooaeg või kaks – me isegi aplodeerime sellisele julgele otsusele –, siis ei saa me kuidagi salata, et kui Portaili postkasti saabub lookbook värskelt ilmavalgust näinud kollektsiooniga, siis meie süda lihtsalt hakkab kiiremini põksuma. 

Käesoleval nädalal tegi meile seda rõõmu ei keegi muu kui POHJANHEIMO, kes teadagi hooaja trendidest ammugi ei hooli, kuid toob oma uue kevadsuvise kollektsiooniga moearmastajateni täpselt õige annuse helgust, seda lootusekiirt, et peagi, peagi-peagi saame pideva muretsemise asemel naasta elu – ja moe – nautimise juurde. 

Nagu POHJANHEIMO moemärgile omane, iseloomustab ka tänavust kollektsiooni põhjamaiselt tagasihoidlik joon, millele lisavad väärtust ajatud lõiked ja rõivaste funktsionaalsus. Varasemast ehk enamgi on saadud inspiratsiooni meesterõivastest – kategooria, mida moemaja ehk nii palju ei rõhuta, kuid mis on kuulunud moemärgi juurde juba aastaid –, sest kes ütleb, et POHJANHEIMO minimalistliku joonega kašmiirmantlit ei võiks kanda nii naine kui mees. Eriti, kui see on mõeldud kestma terve elu. 

Kollektsioonist leiab lisaks mantlitele ja soojemasse aega sobivatele jakkidele loomulikult hästiistuvaid pükse ja pintsakuid, aga ka vabama olemisega särke – ja isegi natuke mustreid. Kõik esemed on valminud parimatest Itaalia ja Jaapani kangastest ei mujal kui POHJANHEIMO stuudios, Tallinna vanalinnas.

Tutvu POHJANHEIMO uue kevadsuvise kollektsiooniga allolevas galeriis ning uudista seda ka moemärgi veebipoes!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid