Mida tähendab “Max Mara duubel”?

Mida tähendab “Max Mara duubel”?

Foto: Max Mara

Kui on üks ikooniline mantel, mida oskab une pealt nimetada iga tõsine moemaan, siis on selleks itaalia moemärgi Max Mara aegumatu 101801 mudel. Samas, on Max Mara aegade jooksul loonud lugematul arvul mantlimudeleid, mida kõiki ühendab veelgi üks – just Max Marale omane – nüanss.

Kui olete Max Mara mantlitega lähemat tutvust teinud, siis tõenäoliselt on teine jäänud kõrva sõnapaar “Max Mara duubel”. Mida see tähendab ning miks see nii eriline on? Lubage, me selgitame.

Lihtsamalt öeldes tähendab duubelmantel seda, et kaks kangakihti on omavahel ühendatud – terve mantli ulatuses – ilma nähtava lõngata. Esmapilgul võib jääda mulje, et tegemist on tavalise õhemat laadi voodrita mantliga, kuid see ei saaks olla tõest kaugemal. See Max Mara tehnoloogia ei vaja voodrit just seetõttu, et topeltkanga lahendus hoiab väga hästi sooja – eriti, kui tegemist on näiteks villakangast mantliga. Lisaks teeb sellise mantli unikaalseks seegi, et iga mantli kõik servad on viimistletud käsitsi. Seega, läheb mantli valmimisse omajagu ka rätsepatööd Max Mara parimatelt meistritelt. Täpsemalt 35 kuni 40 käsitsi tehtud pistet 10 sentimeetri kohta. 

Duubelkanga lahendust on Max Mara kasutanud juba aastaid – nendestki on selle ajaga kujunenud moemärgi ikoonid. Igal hooajal annab Max Mara välja erineva lõike, pikkuse ning värvitooniga duubelmantleid, millest iga soovija saab endale just sobiva leida – olgu sooviks rangemalõikeline business woman tüüpi mantel või vabamalt langev ülesuuruses eksemplar. Samas suudab moemärk needki moehooaja laineid jälgivad mantlid luua sellised, et need oleksid ajatud ning sobiksid ideaalselt kanda ka aastate pärast. Ning see teebki Max Mara moemärgi just mantlite vallas legendaarseks – aastatepikkune kogemus, unikaane tehnoloogia ning see seletamatu X-faktor, mis muudab just selle moemärgi mantlid vastupandamatuks.

Heida pilk peale Max Mara erinevatele duubelmantlitele allolevas galeriis ning tutvu valikuga Max Mara Tallinna esinduskaupluses Pärnu mnt 8 ja Weekend Max Maras kaupluses Harju tn 6!

*Artikkel on valminud koostöös Max Mara esinduskauplusega Eestis (Pärnu maantee 8, Tallinn).

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid