Kelpman Textile tervitab tänavust sügist teisiti

Kelpman Textile tervitab tänavust sügist teisiti

Foto: Maiken Staak

Tekstiilidisainer Mare Kelpman tervitab sügist tänavu teisiti. Nimelt on moemärk Kelpman Textile välja tulnud parajal hulgal uute toodetega, mis valmistatud brändi varasematest õmblustöödest järele jäänud kangastest.

„Kelpman Textile’i kaubamärk väldib ületootmist ja väärtustab ausaid naturaalseid materjale,” räägib moemärgi asutaja ja disainer Mare Kelpman. „Kõik kangad on unikaalsed ning disainitud ja kootud vaid selle kaubamärgi jaoks.” Enamik kangastest koob disainer ise Soomes ning lisab, et kangaste unikaalsus tähendab ka seda, et kahte täpselt ühesugust toodet Kelpman Textile’i valikust naljalt ei leia. 

Kuna aga aeg-ajalt koguneb ka kõige säästlikumasse tootmisse ülejääke, siis otsustas Mare tänavuseks külmemaks hooajaks jääkidega midagi ette võtta ja nii vormus nendest palju uudseid tooteid, mida varem Kelpman Textile’i kollektsioonides olnud polegi. Näiteks on valikus laias variatsioonis mütsid, lahtised kraed, seelikud, vestid, uut tüüpi jakid ja kotid. Kõikide toodete puhul on mängitud nii kangakoosluste kui ka lõigetega. Materjalidest on kasutatud peamiselt villa, mõnest tootest leiab ka mohääri, ning toonidest on esindatud sügisele kohased küpsed rohelised, kirsipunased ja taevasinised varjundid.

Vaata uusi Kelpman Textile’i tooteid allolevast galeriist!

Tooteid saab näha ja soetada Kelpman Textile poes Telliskivi Loomelinnaku poetänaval aadressil Telliskivi 60A. Uuri lisa ka www.kelpmantextile.com. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid