Eve Hansoni järgmine samm

Eve Hansoni järgmine samm

Foto: Maiken Staak

Tuntud ja parajal määral ka tunnustatud (nimelt ainukesena Eestis kahe Kuldnõela auhinnaga pärjatud) moedisainer Eve Hanson üllatas eelmisel nädalal kodumaist moepublikut vägagi meeldiva uudisega. Nimelt on Eve välja tulnud täiesti isikliku moebrändi ja kollektsiooniga.

Eve ise räägib, et uus moemärk ühendab tema teadmised ja teadlikkuse, samuti ajatu jätkusuutliku disaini, mis pigem teenib eesmärki, kui räägib lugu. „Minu jaoks on oluline alati ajaga kaasas käia, olla moodne ja värske,” ütleb ta.

Eve Hansoni esimeses kollektsioonis näeme lihtsate minimalistlike toodete kõrval säramas ka uhkemaid eksemplare, mille loomiseks on kasutatud keerukamaid lõikeid ja drapeerimist või originaalprinti. „Vastandades kontraste, olgu need kas või peened ja diskreetsed, ning sättides neid taas kokku harmooniliseks tervikuks – see ongi see, mis mind moe juures inspireerib,” jutustab disainer. Lisaks saame teada, et kollektsiooni meeldivalt volüümikad tooted on valmistatud vastupidavatest, võimalikult naturaalsetest ja funktsionaalsetest materjalidest, mille palett on üldjuhul monokroomne. Edaspidi lisandub igal hooajal kollektsiooni värske värviaktsent.

„Minu jaoks on oluline kvaliteet – nii toote enda kui ka tootmise kvaliteet −, ning see, kuidas asjad on disainitud nii väljast kui ka seest,” lisab Eve. „Samuti seegi, et tooted kestaksid ning peaksid vastu nii ajale kui ka kandmisele.” Olgu ka lisatud, et kõik Eve Hansoni moemärgi tooted on valmistatud Eestis.

Eve Hansoni moebrändi esimest kollektsiooni saab soetada veebipoest evehanson.com. Noore brändi tegemistel saab silma peal hoida ka @evehansondesign kontol Instagramis ning Facebooki-lehel. 

Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid