Hämarad kinosaalihetked Woolishi sügistalvise kollektsiooniga

Hämarad kinosaalihetked Woolishi sügistalvise kollektsiooniga

Foto: Woolish

Saabumas on külm ja pime aeg ning kindlasti on paljude lemmiktegevusi veeta see periood kinos. Sest mida sa ikka külma kannatad? Ja kui lähed kinno sügistalvisel õhtul, siis peaks olema soe, mugav ja tegelikult tahaks natuke silma paista ka. Just selles vaimus on valminud kodumaise kudumibrändi Woolish tänavune sügistalvine kollektsioon ning kinos Sõprus jäädvustatud fotoseeria. 

„Meie brändi eesmärk on jätkuvalt teha ajatuid kudumeid, mille kandmisiga on pikem kui üks hooaeg,” ütleb Woolishi disainer Anna Siimu. „Samas ei unusta me ka väikseid detaile – Woolishi toodetel on alati juures väike kiiks, mis meid eristab.” Anna lisab, et keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik disain ei pea olema harilik ja hall ning nii on ka Woolishi uue kollektsiooni läbivaks teemaks värvirohked mustrid ja lehemotiivid, värvigamma moodustavad aga roosa, lilla, briljantroheline ja bordoo, samuti kaamelikarva beež. Toodetest leiab kollektsioonist nii Woolishile omaseid mantelkampsuneid, kardigane, tuunikaid ja pullovere, kui ka seelikuid ja pükse. 

„Sügistalvisel hooajal keskendub Woolish meriino- ja alpakavillast rõivastele,” jätkab Anna. „Eelnevatel aastatel tegime tooted Inglise päritolu villast, mis oli küll kvaliteetne ja soe, kuid klientide tagasiside põhjal paljudele ikka veel kare. See tegi meile veidi muret, sest soovime ju oma klientuurile vaid parimat pakkuda.” Bränd tegi pikka ja põhjaliku tööd, et leida see õige lõng, mis oleks kvaliteetne, hõlpsasti hooldatav ning lihtsalt öeldes pehme ja soe. „Tänapäeval on inimesed harjunud meriinovilla seostama alus- või spordiriietusega. Meie eesmärk on tuua luksuslik ja kvaliteetne meriino- ja alpakavill igapäevasesse garderoobi.” Meie usume, et see eesmärk saab Woolishil täidetud küll.

Vaata Woolishi sügistalvine kollektsioon galeriist oma silmaga üle!

Kollektsioon ise jõuab Woolishi stuudiopoodi ja veebikauplusesse müügile 12. septembril. Woolishi tooteid leiab ka sellistest disainipoodidest nagu Les Petites, Eesti Disaini Maja, Tallinn Design House, Teele, MUST Disaini Pood.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid