ELLEN RICHARD ja kummardus Prantsuse elegantsile

ELLEN RICHARD ja kummardus Prantsuse elegantsile

Foto: Oliver Moosus

Minimalistlikku elustiili propageeriv bränd ELLEN RICHARD esitleb uut kollektsiooni, mille must-valges värvigammas rõivad on naturaalsetest kangastest ning valminud käsitööna Eestis.

ELLEN RICHARDi brändi looja ja disainer Kristi Pärn on juba pikka aega imetlenud prantslannade laitmatut stiili, enesekindlust ja lihtsust, nende oskust välja näha igal hetkel naiselik ja salapärane on väga inspireeriv. “Kollektsioon on põhjamaiselt lihtne ja praktiline,” räägib disainer.”Läbivaks teemaks on kimonolõikelised pluusid ja pusad, mida saab kanda igapäevaselt tööl kui ka õhtustel üritustel.”

“Kollektsioon ise on inspireeritud salapärasest, kuid enesekindlast Prantsuse tüdrukust, kes teab, mis ta tahab,” selgitas kollektsiooni looja. Disaineri sõnul veedab tema muusa palju aega koos oma sõpradega, saab impulsse muusikast, filmidest, teatrist, armastab lugeda ja reisida. Kristi Pärna sõnul on kollektsioon mõeldud neile, kes hindavad klassikalisi, mugavaid riideid ja põhimõtet, et vähem on rohkem.

Kõik kollektsiooni tooted on valmistatud naturaalsetest kangastest, on keskkonnasõbralikud ja organismile ohutud. Puuvilla ja puuvilla-bambuse segu kangastel on ka ÖKO-Tex sertifikaadid.

Kaubamärgi ELLEN RICHARD tooted on müügil Tallinnas, Solarise Keskuse kaupluses Les Petites ja Rotermanni Keskuse Tallinn Design House’is, samuti autoristuudios aadressil Veerenni 24C, II korrus, ruum 202.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid