EERIN sai täiskasvanuks!

EERIN sai täiskasvanuks!

Foto: Krõõt Tarkmeel

Seda muidugi ainult piltlikult, aga lubage selgitada. Nimelt on Eesti orgaanilise lastemoe teerajaja EERIN astunud sammu lastemoest edasi ning laiendanud tootevalikut ka täiskasvanutele, nii naistele kui ka meestele.

EERINi „täiskasvanud” kollektsiooni kuuluvad bambusviskoosist T-särgid, tuunikad ja retuusid. Kõik need on valmistatud Eestis ning neil olevad mustrid ja sõnumid on prinditud käsitsi siiditrüki tehnikas. „Bambusviskoos on tuntud imeliste kangaomaduste poolest – bambus reguleerib niiskust, hingab ning on nahal mõnusalt pehme ja siidine,” ütleb EERINi looja, tekstiilidisainer Jette Heinlo. Jette lisab, et osa T-särkide sõnumeid on sündinud koostöös kunstnik Ulla Saarega.

EERIN on 2008. aastal loodud moemärk, mille valikusse kuulusid esialgu nii orgaanilisest puuvillast kui ka bambusviskoosist tooted lastele, kuid, nagu mainitud, leiab täna kollektsioonidest esemeid ka suurematele kandjatele.

Kogu EERINi tootevaliku leiab kodulehelt www.eerin.ee ja Balti Jaama Turu 2. korruselt EERINi poest. Veidi väiksem valik on ka Telliskivi Loomelinnaku poetänaval kaupluses Minu Väike Maailm.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid