Kes on ELLEN RICHARD?

Foto: Oliver Moosus

Eelmisel nädalal esitleti Solarise Keskuse Les Petites poes uut kodumaist ja minimalistlikku elustiili propageerivat moebrändi ELLEN RICHARD. Bränd ning selle looja lähtuvad põhimõttest, et vähem on rohkem.

Minimalistiku elustiili soosimise poole püüdleva kaubamärgi taga on disainer Kristi Pärn, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moedisaini eriala. Soov luua oma bränd, mis propageerib tarbimise vähendamist ja naturaalsete kangaste kasutamist, on olnud disaineri ammune unistus. Ideid saab disainer kõikjalt enda ümbert – kõige enam loodusest, puhaste vormidega arhitektuurist ja meestemoest.

„ELLEN RICHARD brändi esimene kollektsioon on põhjamaiselt lihtne ja praktiline, samas naiselikult šikk ja julge,” räägib disainer. „Tooted on osaliselt vormilt mittestandardsed – näiteks võivad toodetel olla küljed erineva pikkusega. Mõnda eset saab kanda mitut moodi – kas varrukatega või ilma, et kandja saaks vastavalt meeleolule riietuda ning et üks ese pakuks mitut kandmisvõimalust.”

ELLEN RICHARDi looja peab lisaks heale läbimõeldud disainile väga oluliseks kasutada ainult looduslikke materjale, mis on keskkonnasõbralikud ja meie organismile ohutud. Kõik brändi tooted on eestimaine fairtrade − valmistajateks oma ala meistrid, kes on saanud oma töö eest väärilist tasu. Kangastel on ÖKO-Tex sertifikaadid ja kõik tootmisjäägid plaanitakse taaskasutada.

Kaubamärgi ELLEN RICHARD tooted on müügil Tallinnas, Solarise Keskuse Les Petites poes, samuti saadaval ELLEN RICHARDi stuudios Telliskivi 60A, III korrus.

Sarnased artiklid

Kommentaarid