KAE TERVET H&M Conscious Exclusise kollektsiooni

KAE TERVET H&M Conscious Exclusise kollektsiooni

Foto: H&M

Homme on käes see kauaoodatud päev, mil H&Mi e-poodi jõuab eksklusiivselt müügile tänavusügisene Conscious Exclusive kollektsioon. Mõni aeg tagasi saite kollektsiooni valitud palasid kaeda Annikky seljas, täna paiskame ülesse kogu antud kollektsiooni ametliku lookbook’i.

Kollektsioon ise on läbi imbunud müstiliste ballide glamuurist ja möödunud aegade imelistest pidudest. Kokku on segatud külluslikud õhtused moehitid ja mitmekülgsed garderoobilemmikud. Seda kõike loomulikult läbi jätkusuutliku moe prisma. Esimest korda on kasutusel sellised materjalid nagu taaskasutusmessing ja -tsink ning TENCELTM X REFIBRATM – lüotsellmaterjal, mis on osaliselt valmistatud puuvillajääkidest. 

“Kõik Conscious Exclusive kollektsioonid on olnud omal moel teerajajad. Seega on meil ülimalt hea meel esitleda ka sarja kümnendat kollektsiooni, mis tõestab, et innovatsioon ei püsi paigal. Meil on hea meel, et paljud meie jätkusuutlikus kollektsioonis debüteerinud innovatsioonid on leidnud tee ka meie teiste brändide valikusse. On äärmiselt oluline, et H&M jätkaks tulevikku suunatud pilguga moe piiride purustamist ning glamuuri ja jätkusuutlikkuse kooseksisteerimise võimaluse tõestamist,” selgitab H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

“2019. aasta sügistalvise Conscious Exclusive kollektsiooni lähtepunktiks olid 1960ndatel aset leidnud müstilised maskiballid. Mõtlesime pimestavatele, tõeliselt erilistele üritustele ja ootusärevuse tõttu suurenenud naudingule. Soovisime luua unikaalseid esemeid, mis püsivad tänu mitmekülgsusele aastaid garderoobis. Meie kliendid teavad, et iga eset saab stiliseerida vastavalt isikupärale ja meeleolule. Loodame, et rõivaid väärtustatakse ja et need saavad olla osa paljudest õnnelikest mälestustest ning rõõmuküllastest õhtutest,” räägib H&Mi disainer Ella Soccorsi. 

Vaata antud kollektsiooni ametlike fotosid allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid