KAE FIBITi digitaalset moevaatemängu

KAE FIBITi digitaalset moevaatemängu

Foto: Viru Keskus

Hektilistel aegadel otsitakse ikka tuge elu põhiväärtustest ja tihti on nii, et pöördelisel ajal on ilus ja loomingus leitud väljapääs. Ilu ja loomingulisus päästab ju maailma. Mood kui loomingu üks väljendus ning selle tõlgendamine on sellesügisese FIBITi märksõnad. 

Stilistid Liisi Eesmaa ja Kenneth Bärlin on FIBITi 31. moehooaja komplektid pannud Viru Keskuse valikust kokku selliselt, et moeteadlik leiaks sealt nii tuttavaid kooslusi kui ka põnevaid üllatusi. Nende sõnul jaguneb käesoleva hooaja värvikasutus suures joones kaheks – kanna pealaest jalatallani neutraalses toonis stiili või vastupidi  väga erksavärvilist täiskomplekti moodustavat kostüümi. Juurde võib lisada vastandvärvis pilkupüüdva aksessuaari ja kusjuures, aksessuaaride puhul loeb suurus, või vastupidi väikesed mõõdud. Jalatsid on seitsekümnendatest inspireerituna massiivsed, sealjuures kotid paari aasta tagustest Pariisi moelavadest kantuna tillukesed. Praktilisema lahenduse jaoks tasuks haarata oma komplekti juurde korraga mitu käekotti. 

Muidugi on tänapäevase moepildi märksõnu ka piiridest ja piirangutest, näiteks vanuselistest või soolistest, lahti laskmine. Igati mõistlikum on mitmekülgsuse ja isikliku stiili hindamine. Samuti võib julgelt oma garderoobi integreerida esiti vastassoole disainitud tooteid, sest selline kombineerimine aitab luua ja saavutada uudseid ja põnevaid vastandlike vormide mängu.

Vaata oma pilguga, kuidas FIBITi sügisene moelooming rullub lahti kaasahaarava  videoteosena:

Samuti kogu moeinspiratsiooni allolevast galeriist!

Muide, Viru Keskus on lansseerinud Instagramis ja Facebookis kasutatava AR filtri, millega saavad kõik soovijad väljendada oma loovat meeleolu ning moodi. Otsi filter ülesse Viru Keskuse Instagramist.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid