„K” ja „S” ning kuldne varbaots, see on TOKU x Kriss Soonik

Foto: Sandra Palm

Eelmise aasta kevadel nägi Eesti moemaastikul ilmavalgust uus meeldivalt põhjamaine jalatsibränd TOKU. Laulsime sellele ülistuslaulu siin meiegi, kuid me ei olnud üldsegi ainukesed, kellele see minimalistlik bränd silma jäi.

Nimelt oli meie teinegi lemmik, pesudisainer Kriss Soonik, unistanud juba aastaid sellest, et lisada oma pesukollektsioonidesse ka jalanõud. Ja kui talle jäid silma TOKU jalanõud, otsustas ta nendega ühendust võtta. Tänaseks on see ühendumine päädinud sellega, et Kriss Soonikul on au esitleda oma moemärgi alt esimest jalanõude paari. TOKU x Kriss Soonik koostöö tulemusena on valminud mugavad ja pehmest nahast ergonoomilise sisetallaga sandaalid. Kevadsuviseks hooajaks ideaalsete sandaalide disainist ei puudu muidugi Kriss Soonikule omane vimka – jalatsite sisetallale on lisatud initsiaalid „K” ja „S” ning kuldne varbaots, täpi paneb aga i-le Kriss Sooniku disainist juba varasemalt tuttav marabusulgedest tutike.

„Koostöö teeb eriti eriliseks see, et sandaalid on toodetud siinsamas Eestis,” rõõmustab Kriss koostöö üle. „See on meie brändile väga oluline, sest ka kõik meie enda põhikollektsiooni tooted on valmistatud just Eestis, meie Paavli tänava stuudios.”

TOKU x Kriss Soonik sandaalid on eksklusiivselt müügil www.kriss-soonik.com kodulehel ning Kriss Sooniku Tallinna stuudios, aadressil Paavli 5A.

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid