Kriss Soonik avab Tallinnas esimese showroom’i

Foto: Sandra Palm

26. oktoobril avab Kriss Soonik Tallinnas Paavli tänaval showroom’i, millest saab kaubamärgi kõige laiema tootevalikuga esindus Eestis. Ühtlasi on showroom ehedaim peegeldus brändist nii, nagu seda näeb märgi looja ja peadisainer Kriss Soonik-Käärmann.

Peagi 9-aastaseks saava Kriss Soonik Loungerie jaoks on showroom’i avamine justkui järgmine loogiline samm, mis viib ellu Kriss Soonik-Käärmanni pikaajalise unistuse. „Kuna ka meie tootmine on Tallinnas, tekkis mul unistus tervikust. Kohast, kus on nii showroom, tootmine, kontor kui ka meie brändi hing. See 200-ruutmeetrine ruum mõnusalt tööstuslikus Kopli keskkonnas tundus just ideaalne,” avab Kriss showroom’i loomise tagamaid.

Esindusruum on ka kaubamärgi esimene otsene kokkupuude siinse turu lõppkliendiga. Tänu sellele loodetakse julgemalt katsetada uusi ideid, mis vahel edasimüüjatele ehk liiga riskantsed tunduvad.

Kriss Soonik Loungerie sai alguse pea 9 aastat tagasi, Eestisse jõuti aga alles 2011. aastal, kui märki asus esindama pesupood Ulakas Kaunitar. Kriss Sooniku disainpesu eripärana paistab silma see, et enamus sellest on kantav ka ülerõivastena. Kindlasti väärib märkimist, et kogu Kriss Sooniku looming toodetakse Eestis. Lisaks leiab brändi viieteistkümnest riigist üle kogu maailma, eksootilisematest riikidest võib tuua näiteks Kuveidi ja Jaapani. Bränd on kogunud tunnustust moeajakirjades Vogue, ELLE, GQ ja Cosmopolitan.

27.10-01.11. (v.a pühapäev) kell 12-18 ootab Kriss Soonik Loungerie showroom kõiki huvilisi avatud uste päevadele. Kohapeal võtab isiklikult külalisi vastu brändi peadisainer Kriss Soonik-Käärmann. Edaspidi on Kriss Soonik Loungerie showroom aadressil Paavli 5 (2. korrus) avatud üksnes eelneval kokkuleppel. Aja broneerimiseks tuleb kirjutada studio@kriss-soonik.com

Sarnased artiklid

Kommentaarid