Kriss Sooniku Kariibidest unelev kevadsuvine kollektsioon

Kriss Sooniku Kariibidest unelev kevadsuvine kollektsioon

Foto: Sandra Palm

Kriss Sooniku värskelt ilmunud kevad-suvi 2017 kollektsiooni kampaaniafotod ei räägi muust kui elu väikestest rõõmudest.

„Antud seeria muusaks kujunes mullegi üllatuseks minu vanaema Maie,” räägib Kriss Soonik Portailile. „Mäletan, et ta oli alati väga glamuurne, isegi siis, kui ta meie suvilas päikest võttis – juuksed soengusse sätitud ja huuled lillaks võõbatud. Toona, nõukogude ajal ei saanud Eestist ju kusagile reisida. Sa ei saanud lihtsalt piletit osta ega Kariibidele lennata.”

Kollektsiooni fotoseeria kontseptsioonini jõudis Kriss nii: täna sa küll võid Kariibidele pileti osta, kuid see jääb enamasti tegemata, sest lihtsalt ei ole aega – isegi puhkamiseks mitte. „Tänapäeva moodne ajapuudus saigi meie kampaaniafotode inspiratsiooniks,” lisab Kriss. „Samas aga, kui sul ei ole aega, et soojale maale lennata, siis loo ise endale päikesepaiste ja need väikesed rõõmutoovad hetked. Me tahame alati enamat, aga tihtipeale piisab sellestki, kui lased end lõbustada millelgi, mis sul juba olemas.”

Kriss Sooniku pesukollektsioonid on saadaval veebipoes www.kriss-soonik.com, butiigis Ulakas Kaunitar ja Kaubamaja pesuosakonnas.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid