PILK PEALE: Kriss Sooniku sügistoonidest pakatav uus kollektsioon

PILK PEALE: Kriss Sooniku sügistoonidest pakatav uus kollektsioon

Kui pesudisainer Kriss Soonik avalikustab kiivalt hoitud kollektsiooni fotod, on see iga moemaani jaoks sündmus. Miks? Sest mingil põhjusel on nii kelmikad ja ehedaist emotsioonidest tulvil kampaaniafotod tänapäeval haruldus. Eriti kui modell peab hakkama saama nii „nappide vahenditega”.

Kriss Sooniku tänavune sügistalvine kollektsioon jätkab disaineri äratuntavat käekirja, tuues samal ajal fookusesse disaineri suure lemmiku, kuldse tripidetaili. Kriss Soonik on kasutanud tripidetaile oma kollektsioonides tegelikult juba aastaid ja alati teinud seda omal erilisel moel. Samuti ei ole disainer kunagi varjanud oma veendumust, et pesu on ennekõike näitamiseks, mitte peitmiseks. Kombineerides kollektsioonides pesudetaile trikotaažiga, on ta loonud esemed, mis sobivad igati buduaarist väljatoomiseks ning linnatänavatel kandmiseks. Seekord figureerivadki need kuldsed detailid näiteks rinnahoidjate kinnitustes ja body’de õlapaeltel.

Lisaks mainitud kelmikale detailile rõõmustab Kriss Soonik kõiki pesugurmaane uue luksusliku kangalahenduse ning – nagu sügishooajal kombeks – tumedama värvigammaga, millest leiab nii tumepunast, öösinist kui ka vanaroosat. Ning, kas märkasite, et kollektsioonist leiab ka kleite? Portail kiidab ainult heaks!

Kriss Sooniku kollektsioon on saadaval veebipoes www.kriss-soonik.com, butiigis Ulakas Kaunitar ja Kaubamaja pesuosakonnas.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid