Kodumaisel kingabrändil TOKU on valmimas uued talvised sussid

Kodumaisel kingabrändil TOKU on valmimas uued talvised sussid

Foto: Portail.ee

100% lambavillased TOKU sussid valmivad jätkuvalt käsitööna Võrumaal. Peagi ilmavalgust nägev susside fotoseeria valmis aga Tallinnas Laura Nestori stuudios. Toome teieni värske telgitaguste galerii, mille teeb põnevaks uus visuaalne käsitsi maalitud kontseptsioon.

Uute TOKU susside disaineriks on sellegi kollektsiooni puhul Piibe Tomp. Sussid on lisaks naturaalsusele ka jalasõbralikud, sest Piibe pani disainimisel rõhku jalavõlvi toetusele. „Toasusside turgu katsetasime oma proovimudelitega Noblessneri sadamas hiljuti toimunud Disainiööl. Huvi oli kohe väga suur ning sussidest jäi lausa puudu,” räägib TOKU esindaja Kristiina Toots. „Esimeste klientide seas oli nii mehi kui ka naisi ning osteti nii endale kui ka kingituseks.”

TOKU sussid on saadaval novembri keskpaigast sellistes kauplustes nagu Tallinna Kaubamaja, Stockmann, WAB Store, Eesti Disaini Maja, Disainimaja Tartus, Pallopsoni Disainipood Saaremaal, Helico Studio Pärnus ja Tallinnas, Siluett Pärnus ja uus kontseptpood Levi Design Solarises. Kindlasti teeb paljudele rõõmu, et uued TOKU sussid on nn unisex toode, mida jagub suurustele 36−47 (korvpallurid, ilmselgelt midagi teile).

Lisaks on meil hea meel teada anda, et TOKU on vallutamas ka Euroopat laiemalt ning susse võib kohata Amsterdami ja Rotterdami kontseptpoodides.

TOKU kohta uuri lisa facebook.com/tokushoes ja ärge unustage piiluda susside eelvaadet allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid