Lopsakad värvid, mustrid ja Lilli Jahilo “The Art Collection” telgitagused

Lopsakad värvid, mustrid ja Lilli Jahilo “The Art Collection” telgitagused

Foto: Helene Vetik

Portaili kaasautorina on mul siiralt hea meel ühendada kaks hobi – ekstravagantne stilistika ja making-of fotod. Hea meel just seetõttu, et meie lugejad saavad tänu neile huvidele võimaluse piiluda esimeste seas killukesi Lilli Jahilo värskest pre-fall 2017 kapselkollektsioonist „The Art Collection”.

Veebruari alguses tuleb Lilli Jahilol välja põneva sünnilooga kollektsioon, mis põhineb uuele Volvo V40le kujundatud mustril. Valge autokere oli lõuendiks Jahilo digitaalsetele pintslitõmmetele. Selle edasiarendusena valmis seitse ainulaadset kangamustrit, mis said vormitud struktuurseteks kleidimudeliteks. Kollektsioon märgib ka Lilli Jahilo brändi 7. sünnipäeva. (Palju õnne!)

Minu kui graafilise disaineri jaoks on väga oluline fakt just see, et antud mustrid on täiesti ainulaadsed ehk teisisõnu moekunstniku enda loodud ja neid ei leidu kusagil mujal. Seda enam oli fantastiline kogemus olla kõnealuse fotoseeria art director’iks ning töötada meeskonnas koos Lilian Merila, Lilli Jahilo, Eliise Brigita Mõismaa ja varbaotstest peatallani andeka modelli Brigite Kruuseliga. Ei saa mainimata jätta, et ülimalt vinge oli näha Lilli pintslist midagi nii eklektilist ja minulikku koorumas!

Aitab nüüd kiidulaulust ja lasen fotodel enda eest kõneleda – seniks jäägu lõpptulemus ja kogu kollektsioon veel saladuseloori varju. Kerime pinget!

Fotodel ilutsevad aksessuaarid, kingad ning sokid pärinevad kaubamärkidelt Tamaris, Fankadelik Vintage ja Happy Socks.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid