Ilumärk Mario Badescu on lõpuks jõudnud Eestisse

Foto: Mario Badescu

Paljude jumestuskunstnike ning iluhuviliste lemmikbränd, mis sai alguse New Yorgist ja on vaikselt vallutanud terve maailma, on lõpuks saadaval ka Eesti iluriiulitel. Kes aga pole sellisest ilumärgist varem kuulnud, siis lubage – me valgustame.

Mario Badescul oli visioon tuua New Yorki nii-öelda Euroopa stiilis näohooldus. Nii otsustas ta luua selle ise, 1967. aastal oma kahetoalises Manhattani korteris, kus saidki alguse tänaseks maailmas tuntud salongi- ja tootesari. Uudised tema ainulaadsest filosoofiast levisid kiiresti ja Badescu kodustuudio puhkes õide. 50 aastat hiljem on Mario Badescu nimi, mis on jõudnud erinevate põlvkondadeni ning pakub tooteid igas vanuses nahale ning kõikidele nahatüüpidele, alustades võimsatest aknevastastest hooldusvahenditest kuni vananemisvastaste hooldusteni. Samuti on ilumärgil New Yorgis oma ilusalong. 

Muide, täna leiab Mario Badescu laiast valikust üle 150 unisex toote, mille koostises on rahustavad taimed, värskete puuviljade ekstraktid ja muud looduslikud koostisosad. Tootevalikus endas on nii näokreeme, toonikuid, näospreid, näopuhastusvahendeid kui akne hooldusvahendid. Seega, avastamist jagub!

Mario Badescu tooted on saadaval Tradehouse Ilukaubamajades, samuti Tallinna Kaubamajas ja Kaubamaja e-poes.

Sarnased artiklid

Kommentaarid