Iittala tervitab kaamoseaega uute küünlaaluste ja valgustitega

Iittala tervitab kaamoseaega uute küünlaaluste ja valgustitega

Foto: Iittala

Iittala valgustite ja küünlaaluste kollektsioon on põnev segu erinevat värvi, suurust ja kuju objektidest, mis on saabunud sügise puhul saanud uute värvide ja toodete võrra rikkamaks.

Klaasist Leimu lamp

Disainer Magnus Petterseni algupärane Leimu lamp on kombineerinud õrnast, suuga puhutud klaasist ja betoonist. Uus Leimu on aga üleni klaasist ning saadaval uues suuruses, mis teeb temast kõige väiksema lambi Leimu seerias. Kompaktse disaini tõttu sobib lamp hästi pehmet valgust kumama nii magamistuppa kui elutoa riiulile. Leimu on saadaval halli, vaskse ja samblarohelisena.

Nappula valik laieneb

Uus hooaeg toob disainer Matti Klenelli Nappula sarja esmakorselt klaasist küünlajala, mis on saadaval nüüd nii halli kui ka samblarohelisena. Nappula perekonnaga liitub ka neljale küünlale mõeldud kõrge küünlajalg, mis tuleb valges ja tumehallis varjundis. Klassikaline Nappula metallist küünlajalg on aga saabunud hooajal saadaval kahes uues värvitoonis: veesinise ja samblarohelisena. Viimased jäävad püsivalikusse ning on põnevaks uuenduseks Nappula eripalgelises värvimaailmas.

Kaasa muutub kirkaks

Disainer Ilkka Suppaneni loodud Kaasa küünlaaluste kollektsiooni on lisandunud kirkast klaasist küünlaalus, mille sees on küünalt hoidev alus ja mis omakorda rüütatud elegantsesse roosa kulla tooni. Klaasist osa puhutakse Iittala klaasitehases Soomes ja sisemine metallist osa valmib roostevabast terasest.

Valkea – Iittala uusim küünlaalus

Soome disainer Harri Koskinen toob täiesti uue toote Iittala küünlaaluste perekonda. Puhta ja lihtsa disainiga Valkea küünlaalus viib rännakule Põhja-Soome, kus sügise ja talve pimedust nauditakse pehme küünlavalguse saatel. Valkea on saadaval kuues kaunis värvitoonis, millega tuua tükikese ainulaadset skandinaavia atmosfääri igasse koju.

Tutvu uute toodetega allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid