Hollandi bränd HKliving jõudis Softrendi

Hollandi bränd HKliving jõudis Softrendi

Foto: HKliving

Softrendi salongides on nüüdsest müügil Hollandi brändi HKlivingu mööbel ja sisustustooted. Minevikust inspiratsiooni ammutades annab HKliving igale oma esemele eklektilise nüansi, mis muudab nende tooted igas kodus vajalikuks silmapaistvaks detailiks.

„Oma salongi valime sisustustoodete brändid lähtuvalt sellest, et nende kollektsioonid oleks maitsekad, omamoodi ajatud ning isikupärase disainiga. HKliving lisab meie tootevalikusse värskust, kaasaegsust ning seda väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega,“ ütleb Softrendi ostujuht Katariina Kalda.

HKliving brändi asutajate, professionaalse antiigiostja Emiel Hetseni ja rahvusvahelise ärijuhtimise taustaga Sander Klaveri, loova meele ja matemaatilise mõtlemise kombinatsioon on osutunud edukaks valemiks. Täna loob HKliving taskukohase hinnaga kollektsioone, mille tooted on inspireeritud ajaloost tuttavatest vormidest ja materjalidest, pannes need tänapäeva konteksti ning mõjudes originaalse, kuid samas ajatuna. Tutvu HKlivingu toodetega ka allolevas galeriis!

Softrendi valikus on nii HKlivingu sisustustooted, valgustid, vaibad, toolid kui ka kummutid ja kapid. Tootevalikuga saab tutvuda Softrendi salongides Tallinnas ja Tartus.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid