Villeroy & Boch Signature: tribüüt kaubamärgi enda ajaloole

Villeroy & Boch Signature: tribüüt kaubamärgi enda ajaloole

Foto: Villeroy&Boch

Kuna teeme Portailis Villeroy & Bochi kaubamärgist juttu esimest korda, siis alustame kõige algusest. Kes varasemalt pole Villeroy & Bochi ajaloosse liigselt sukeldunud, siis olgu öeldud, et ettevõte asutati 1836. aastal, mil kahe konkureeriva perekonna esindajad – Nicolas Villeroy ja Jean-François Boch – allkirjastasid lepingu, et koos portselani toota. Täna on Villeroy & Boch üks maailma prestiižsemaid portselanitootjaid, kes on viimase 20 aasta jooksul tugevalt ka eestlaste südametesse pugenud.

Ning võimalik, et just selle viimase tõttu toimus Villeroy & Bochi uusima, Signature tootesarja maailma esmaesitlust just nimelt Eestis, sisustuspoe Lartusi Rocca al Mare esinduses. Mis aga üleüldse on Signature sari? Lihtne vastus: see koondab kaubamärgi premium-kollektsioone, mis esindavad tuntud elustiilibrändi iseloomustavaid jooni: stiili, disaini ja esmaklassilist kvaliteeti. Nii näitab Signature’i kollektsioon MetroChic ajatut elegantsi tänapäevase stiili ja art deco’le omaste joontega. Hinnalist luuportselani kaunistavad mustad ja kuldsed geomeetrilised jooned, mis on põnev lisand igale söögilauale. Neile, kes eelistavad tagasihoidlikumaid nõusid, on mõeldud kollektsioon MetroChic Blanc, mille puhas valge portselan on stiilselt läikiv ja õhuke, tagades nõude kerguse ja läbikumavuse. 

Kollektsioon Malindi on saanud inspiratsiooni portugali meresõitja Vasco da Gama Aafrika ja India seiklustest, kujutades nõudel Aafrika Malindi linnast pärinevaid punutud korvide mustreid ning pipra-, nelgi- ja ingveritaimi. Neile, kes aga soovivad oma lauale õrnasid roosasid või kuldseid toone, võivad huvi pakkuda kollektsioonid Anmut Rosewood ja Anmut Gold, kus on käsitsi poleeritud kuldkaunistused. Kollektsioon Amazonia Gifts viib aga Alexander von Humboldti kombel reisile Amazonase südamesse, kujutades kauneid orhideesid, koolibrisid ja värvilisi liblikaid. 

Tutvu Villeroy & Bochi uusima, Signature sarjaga allolevas galeriis!

Villeroy & Bochi Signature sari on müügil Lartusi esindustes. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid