Louise Roe on jõudnud Eestisse

Foto: Louise Roe

Kodumaine pehme mööbli tootja Softrend, kelle salongidest leiab ka hinnatud Skandinaavia ja Eesti brändide sisustustooteid, on vahendanud meieni info, et nende salongidesse on saabunud Taani disainiauhinnale nomineeritud Louise Roe vaas Balloon 04.

Skulptuurne must-have Balloon 04 on kõige uuem lisa Louise Roe Balloon vaaside seeriasse. Oma orgaanilise kuju ja intensiivse musta klaasi tõttu on see vaas ühtaegu sensuaalne ja dramaatiline. Just Louise Roe must Balloon vaas oli nomineeritud Taani Design Awards 2019 auhinnale parima disaini kategoorias.

„Meie Balloon seeria vaasid on austusavaldus klaasipuhumise meisterlikkusele, mis võimaldab luua kõige ilusamaid õhupallikujusid. Balloon 04 võib olla selle art deco stiilist inspireeritud vaaside perekonna must lammas, kuid siiski hädavajalik osa seeriast,“ kirjeldab disainer Louise Roe oma kollektsiooni.

Louise Roe ise on Taani päritolu sisearhitekt, kes 2010. aastal asutas arhitektuuribüroo. Tänaseks on ta sisekujundustöö kõrvale loonud ka oma aksessuaaride kollektsiooni, mis esindab Taani disaini selle tuntud headuses ja eriti kõrgel tasemel. Tema disaini iseloomustab elegantne stiil, mis kannab endas arhitektuurilisi nüansse ja graafilisi jooni. Kollektsioonides on hoolikalt valitud kvaliteetsed materjalid ja värvitoonid, mis läbi aegade püsivad moes, kuid jäävad seejuures elegantseks klassikaks. Iga Louise Roe ese valmib käsitööna, mis lisab tootele personaalsust ning ajatut väärtust.

Hetkel on Softrend Louise Roe ainuesindaja Eestis. Louise Roe kollektsiooniga saab tutvuda kõigis Softrendi salongides.

Sarnased artiklid

Kommentaarid