Pehme ja lopsakalt täidlane: Softrendi uus diivan Adamson

Foto: Softrend

Softrendi tootevalikusse on lisandunud Argo Tamme disainitud diivan Adamson. Olles üle 20 aasta diivaneid valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole enam pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas materjale ja töövõtteid, mis diivanile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb.

„Adamson sai alguse Softrendi varasema diivani Adam ümberdisainimisest – sellest ka nimi. Adamson on disainitud seestpoolt välja – esmalt proovisin aru saada, mis teeks sellel diivanil istumise võimalikult mugavaks ja sellest tulenes väline vorm. Tänu õhukestele seljapatjadele, vormikatele käetugedele ja kõrgetele jalgadele on üldmulje väärikas, ent värske,“ ütleb disainer Argo Tamm.

Diivan Adamson on mugavuse meistriklass. Tänu sulepatjadele on pehmust diivanil täpselt parasjagu nagu ka lopsakat täidlust. Oma parajalt väljapeetud olekus ja tänu Softrendi suurele, enam kui 4000 (!) erineva kangaga kattematerjali valikule sobib Adamson erinevatesse interjööridesse.

Diivan ise on saadaval kolmes eri pikkuses ning sellele on võimalik juurde osta eraldiseisev tumba. Diivan on juba müügil Softrendi salongides. Vaata lisa www.softrend.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid