Craftory kodu-eri

Foto: Craftory

Kuigi kodumaise nahast aksessuaaride märgi Craftory põhiline pärusmaa on (raha)kotid, siis tegelikult on Craftory loovtiimi silm juba ammu ka sisustuselementide suunas vilanud. Ja kuigi bränd on nipet-näpet restoranidele ja hotellidele ka valmistanud, siis nüüd otsustati, et aeg on ka kodusteks elementideks küps. Nii esitlebki Craftory kolme uut kodust aksessuaari, mis toimivad hästi ka eraldi, kuid veelgi paremini koos. 

Esimeseks uueks tooteks on lauamatt, mille kaks korda suuremad analoogid ilutsevad muide Kadriorus Presidendi Kantselei koosolekusaalis ning mis sobib kaitsma ja kaunistama nii väärikat kirjutus- kui ka söögilauda.

Samuti leiab Craftory esimesest koduaksessuaaride kollektsioonist ümmarguse taldrikualuse, mis kaitseb söögilauda kriimude ja plekkide eest ning toimib edukalt ka hiirematina. Olgu ka lisatud, et seni võis sarnaseid leida näiteks restorani NOA peakoka poole laudadelt.

Ning lõpetuseks rõõmustab Craftory väiksemamõõdulise klaasialuse ehk coaster’iga, mis kaitseb laudu tüütute jälgede eest, mida ka lemmikkohvitassid ja elegantsed veiniklaasid kipuvad endast maha jätma. 

Kõik mainitud tooted on juba saadaval Craftory veebipoes aadressil craftory.com. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid