H&Mi uus disainerkollektsioon valmib koostöös Erdemiga

Foto: Erdem

H&M tegi eile avalikuks ühe aasta oodatuima moeuudise ning teatas, et H&Mi järgmise eksklusiivse disainerkollektsiooni partner on Londonis töötav disainer Erdem. Ühtlasi äratab koostööna valminud kollektsiooni oma ainulaadse jutustamisoskusega ellu visionäärist filmilooja Baz Luhrmann.

„Mul on nii hea meel teha koostööd H&Miga ja proovida disainimist uuel tasandil, sealhulgas luues meestekollektsiooni, mida ma ei ole kunagi varem teinud. Samuti on põnev töötada koos Baz Luhrmanniga, meie aja ühe tähtsaima jutuvestjaga,“ räägib Erdem. Kuna ikooniline disainer usub ilu jõusse ja kasutab igas enda loodud esemes ajaloolisi viiteid ja isiklikke lugusid, siis kollektsioonis „ERDEM x H&M“ peegeldab ja taastõlgendabki ta mõnede oma kuulsaimate kollektsioonide disainiteemasid, mängides printide, kangaste ja peente käsitööoskustega, mis on talle nime teinud.

„Alates hetkest, kui alustasime selle kollektsiooni asjus Erdemiga läbirääkimisi, olin ma tema nägemuse kütkes. „ERDEM x H&M“ kollektsiooni jaoks on ta loonud lummava maailma täis ilu, õrnust ja rohkeid detaile. Need on ainulaadsed esemed, mida soovid kanda igavesti,“ räägib H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

Kollektsioon „ERDEM x H&M“ jõuab müügile valitud kauplustesse ja e-poodi 2. novembril.

Vaata ka Baz Luhrmanni loodud „ERDEM x H&M” videoklippi:

Sarnased artiklid

Kommentaarid