KENZO x H&M kollektsioon jõudis esmakordselt moelavale tõelise moespektaakeliga

KENZO x H&M kollektsioon jõudis esmakordselt moelavale tõelise moespektaakeliga

Foto: H&M

Ajal, mil meie Tallinn Fashion Week’i melule siin Maarjamaal kaasa elasime, toodi New Yorgis Pier 36 esmakordselt moelavale kollektsioon KENZO x H&M. And guess what? Kohal oli ka Portaili enda esindus, Helene Vetiku näol.

Kolmapäeva õhtul aset leidnud suurejoonelise show oli lavalaudadele seadnud moelegend Jean-Paul Goude ning etenduse muusikalise juhi Sam Spiegeli loodud „Express yourself” remiksi rütmide saatel tulid lavale kokku tantsijad, beatboxer’id, vilistajad ja muusikud ning tähistasid individuaalse eneseväljenduse ilu ja jõudu. KENZO x H&M kollektsiooni esitleti publikule KENZO koostööpartneri Ryan Heffingtoni loodud ainulaadse koreograafia saatel. Publikule langes osaks mänguliste julgete mustrite ja erksate värvide virvarr. Etenduse lõppedes jätkusid pidustused räppari ja üllatusesineja Ice Cube’i etteastega.

„Täna tähistasime kõike seda, mida me KENZO x H&M puhul armastame – see oli lõbus, elurõõmust pakatav ja ootamatu segu, mis tähistab erinevate maailmade ühinemist. See oli etteaste, mida me ei unusta kunagi,” ütlesid KENZO loovdirektorid Carol Lim ja Humberto Leon.

KENZO x H&M kollektsioon saabub enam kui 250 H&Mi poodi üle maailma ja e-poodi alates 3. novembrist. Eestis Postimaja kauplusesse Tallinnas.

Vaata ka kollektsiooni esitluse videot:

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid