KENZO x H&M: mida me tänaseks teame?

KENZO x H&M: mida me tänaseks teame?

Foto: H&M

H&Mi järjekordne disainerkollektsioon, mis tänavu on valminud koostöös elust pulbitseva ja mängulise Pariisi moemajaga KENZO, jõuab müügile kahe kuu pärast, 3. novembril. Vaatame koos üle, mida me tänaseks sellest paljulubavast kollektsioonist teame ning mida veel – tänu nendele teaser’itele – kollektsioonist loota julgeme.

Kui H&Mi koostöö KENZO moemajaga maikuus avalikuks tehti, ei jäänud kahtlustki, et nimetatud kollektsioon tuleb oi-kui-silmapaistev. Tänaseks oleme saanud sellele kuhjaga kinnitust, sest juulikuus meediasse paisatud kolm esimest lookbook’ifotot tõestasid, et kollektsioon tuleb just nii neoonselt leopardiline ja värvikalt tiigrimustriline, kui me algusest peale lootsime.

Avalikkuseni jõudnud lookbook’ifotod rõõmustasid moemeeli ka sellega, et juba praegu oleme saanud eelvaate nii naiste- ja meesterõivastele kui ka naiste ja meeste aksessuaaridele. Tiigrimustrilised plätud, mida kanda samamustrilise sokiga, ning grandioossete kirjadega üle küünarnuki ulatuvad kindad? Yes, please!

Samuti saime kolmest lookbook’ifotost teada, et tänavusteks KENZO x H&M kollektsiooni modellideks on kunstnikud, noored loomeinimesed ja aktivistid, kes on kõik ka KENZO x H&M kollektsiooni saadikud. Vahetult enne suve lõppu saime heita pilgu ka ühele folkloorihõngulisele kleidile, mida kandis Norra nooruke artist Anna of the North, ning jutud käivad, et tema seljas olnud kleidi mustreid ja elemente näeme kollektsioonis veelgi.

Ärgem unustagem, et H&M pakkus juulikuus kollektsioonile eksklusiivset eelvaadet ka SnapChatis, kuid nagu selle sotsiaalmeediakanali puhul kombeks – kes nägi, see nägi. Tõenäoliselt tuleb aga selles kanalis eelvaateid veelgi, seega h_m on see kasutaja, millel SnapChatis silma peal hoida.

Lõpetuseks aplodeerime selle peale, et KENZO x H&M kollektsioonis on naiste aksessuaaride poolel ühendatud sellised praktilised esemed nagu kootud sokk ja saabas. Piltidel näeb see sokk-saabas suurepärane välja, seega ootame väga nende jalga proovimist ja in-real-life katsetamist, sest olgem ausad – algaval külmal hooajal on meil siin Eestis nendest ilmselt rohkem kasu kui eklektilisest plätumoest.

KENZO x H&M kollektsioon saabub müügile enam kui 250 kauplusesse üle maailma, ka Postimaja H&Mi, ning e-poodi 3. novembril.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid