H&M toob müügile brändi esimesed kestlikud rannarõivad

H&M toob müügile brändi esimesed kestlikud rannarõivad

Foto: hm.com

Olles värskelt naasnud Copenhagen Fashion Summitilt on meil hea meel tõdeda, et jätkusuutlikke teemasid jagub meie ümber ka väljaspool konverentsil räägitut. Ja kuna me sellel nädalal juba nii sustainability teema juures oleme, siis lubage jagada jätkusuutlikke uudiseid ka H&M rannarõivaste osakonnast.

Nimelt toob 2018. aasta suvi endaga kaasa H&Mi esimese jätkusuutlikest materjalidest valmistatud rannarõivaste kollektsiooni, mis on toodetud taaskasutuspolüamiidist ja -polüestrist. “Oleme õnnelikud, et saame kestlikke materjale kasutada nüüd ka rannarõivaste loomisel,” tõdeb H&Mi disainijuht Pernilla Wohlfahrt, “Näitame kõigile, kuidas jätkusuutlikkus ja mood saavad käia käsikäes ka rannarõivaste puhul.”

“On uskumatu, et minu seljas pildistatud rannarõivad on valmistatud taaskasutusmaterjalidest. Esemete värvid ja stiil meeldivad mulle väga. Taskukohane jätkusuutlik mood on meie aja märk ja mulle meeldib, et selline globaalne ettevõte nagu H&M on osa arengutest,” arvab antud kollektsiooni modellina üles astunud Carolyn Murphy.

Kestlike rannarõivaste kollektsiooni kuuluvad rüüside ja väljalõigetega trikoo, dekoratiivsete nöörkaunistuste ja väljalõigetega bikiinid ning kolmnurk-bikiinid, mida kaunistavad kuldsed detailid ja sõlmitud kinnitused. Kollektsiooni värvipalett keskendub kirkale fuksiale ja kollasele, samuti leiab valikust ka musta ja rohelise taustal ilutsevaid lillemustreid, mille inspiratsiooniks on sürrealistlikud aiad.

Kollektsioon ise jõuab valitud kauplustesse ja e-poodi hm.com müügile juba selle nädala jooksul. Vaata kollektsiooni noppeid allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid