H&M Home’i värske ja rahulik aastaalgus

H&M Home’i värske ja rahulik aastaalgus

Foto: hm.com

H&M Home pöörab selja pühadeaja rutakusele ja alustab uut aastat minimalistlikus, ajatus ja vaoshoitud stiilis. Varakevadine kollektsioon toob kodudesse naturaalseid materjale, pehmeid toone ja meeldiva tekstuuriga kangaid. Kaupluse valikust saab esile tõsta kaks disainereid inspireerinud teemat, milleks on skulpturaalne modernism ja käsitööhõnguline loomulikkus.

Käsitööhõnguline loomulikkus on teema, mida iseloomustavad kutsuvad naturaalsed materjalid nagu puit, keraamika ja puuvill. Viimased lisavad muidu mustvalgetele trükimustritele keskenduvale teemale veidi meeli paitavaid nüansse. Monokroomsele keraamikale pakub omakorda kontrasti sebramuster, milles saavad kokku kollektsiooni põhivärvid elevandiluuvalge, tintjas must ning helebeež.

Skulpturaalset modernismi iseloomustab toon toonis värvidemäng. Puuderjas vanaroosa ja õhetav roosiroosa mõjuvad sooja nüansiga valgete, helebeeži ja veidi tolmuse telliskivitooni taustal tõeliselt puhta ja šiki lahendusena. Väljapeetud muljet võimendavad veelgi orgaanilised vormid ja skulpturaalsed detailid. Dekoratiivsust saab lisada rikkalike tekstuuride ja põnevate pindadega keraamiliste lillepottide ja vaasidega.

,,Võtmesõnaks on uue hooaja alustamine puhtas ja rahulikus atmosfääris. Meie peatselt kauplustesse jõudvad värsketes ja pehmetes toonides esemed on puhta ja skulpturaalse disainiga ning võimaldavad hõlpsasti kodudesse värskust tuua ja peale pühadehooaega kevadisemas suunas liikuda,” jutustab H&M Home’i peadisainer Evelina Kravaev Söderberg.

Kollektsioonid on H&M Home’i kauplustes ning e-poes saadaval jaanuarist.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid