Millega üllatab sel pühadehooajal H&M HOME?

Millega üllatab sel pühadehooajal H&M HOME?

Foto: hm.com

Sellel pühadehooajal ammutab H&Mi koduosakond H&M Home inspiratsiooni talvise aia müstikast. Talvekollektsiooni mugavad tekstuurid, võimalused pehme küünlavalguse tekitamiseks ja luksuslikud aksendid loovad täiusliku atmosfääri sõpruskondade ja perede kokkusaamisteks.

H&M Home tõlgendab talvise aia teemat kolmel erineval moel. Klassikalise suuna keskmes on traditsiooniline jõulupunane, millele on lisatud väljapeetust ja luksusust modernsetes vormides messingesemetega. Naturaalse suuna fookuses on mets, mille argise ja maalähedase atmosfääri südames on sügav okka- ja samblaroheline ja puukooretoonid. Kuldse suuna inspiratsiooniks on tähistaeva all helklev lumine maastik ning põhitoonideks on valge ja kuld. Särale ja läigetele pakuvad kontrasti karvased materjalid ja pehmed kudumid.

“Pühadeaeg jätab ruumi mõtisklustele – arutleme selle üle, kes me oleme ja mida peame kalliks. Soovitan luua oma kodus keskkonna, mis kuulub vaid sulle ja su perele. Midagi, mis on sügavalt isiklik ja just teile omane. Võtmeelementidest tasub mõelda värvile ja tekstuurile ning abivahenditele nagu tekid, pleedid ja erinevad valgusallikad,” annab nõu H&M Home’i peadisainer Evelina Kravaev Söderberg.

Tutvu H&M Home talvekollektsiooniga allolevas galeriis, H&Mi kauplustes või veebilehel hm.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid