H&M Home tervitab päikest vahemerest ja troopikast innustatud kollektsioonidega

H&M Home tervitab päikest vahemerest ja troopikast innustatud kollektsioonidega

H&M Home’i kauplustesse hakkavad tänasest saabuma brändi suvekollektsioonid, mis tervitavad helgemaid ja soojemaid päevi. Valik jaotub kaheks – inspiratsiooni hankimiseks suunati pilgud nii Vahemere äärde kui ka troopikasse.

Vahemere meeleolud väljenduvad eelkõige kaunites sinistes toonides. Suviste look’ide inspiratsioon pärineb Itaalia ranniku sinistest vetest ja lõõgastavast atmosfäärist. Peaosa mängivad naturaalsed materjalid ja erinevad triibumustrid, mille põhivärvideks on sinine ja luuvalge. Nendele sekundeerivad mängulised sõnumid nõudel ja merest inspireeritud mustrid. Sumedate suveõhtute dekoreerimiseks leiab valikust tekke, pleede, patju ja laternaid, mis muudavad puhkehetked veelgi õdusamaks.

Teine oluline sooja aja sisustusteema kummardab troopika suunas. H&M Home’i lustakas valik kaunistab kodusid just suve kuumimatel kuudel. Hinnas on intensiivsed toonid ja inspiratsiooniks troopiline rannaelu nii Jamaica liivarandadel kui keset Costa Rica rikkalikku loodust. Mustrimaailma on vallutanud rõõmsad lille- ja lehemustrid, mille toonidest leiab nii sidrunikollast, loojangupunast, greibiroosat kui sinakasrohelist. Vaheldust pakuvad eklektilised puuviljakujulised taldrikud, dekoreeritud klaastooted, padjad ja mustrilised rannarätikud, mis lausa kiirgavad rõõmu.

Kollektsioonid hakkavad kauplustesse ja hm.com veebipoodi jõudma juba täna ja valik täieneb kogu kevade ja varasuve jooksul.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid