Seni sisustusveebipoena tegutsenud Furgner avas esindussalongi

Foto: Furgner

Kolm aastat sisustusveebipoena tegutsenud Furgner on internetist välja kolinud ja avanud oma esimese esindussalongi. Uuest Sakala 7 aadressil asuvast salongist leiab kõik vajaliku ühe stiilse kodu sisustamiseks.

Furgneri eesmärgiks on alati olnud tuua kvaliteetset disaini ka tavakodudesse. Kui enamasti seostuvad disainesemed sellega, et peab oma rahakukrut korralikult kergendama, siis Furgnerist leiab kodusesse interjööri pärleid väga taskukohase hinnaga. Hoolikalt valitud sisutuselemendid on eranditult kvaliteetsed ning võimalikult palju on kasutatud naturaalseid materjale – olgu siis terasest ja marmorist diivanilaud või kodumaine Furgneri enda toodetud sametdiivan.

Kõik salongis leiduvad mööbliesemed on tunnustatud disaineritelt või brändidelt, kes pakuvad kodusisustushuvilistele vaid parimat. Näiteks TemaHome diivanilaud Bruno võitis 2018. aastal Saksamaa kõrgelt tunnustatud disainiauhinna German Design Awardi.

Mööblisalongis on kohapeal võimalik Furgneri kaubavalikuga lähemalt tutvuda, ammutada väljapanekutest inspiratsiooni ning veenduda toodete kvaliteedis ja sobivuses koju. Üsna pea on salongis võimalik ka panna kinni aeg sisekujundaja juurde, kes aitab nõu ja jõuga, kuidas oma koduruumid ajakirjavääriliseks kujundada.

Furgneri esindussalong asub Tallinnas aadressil Sakala 7. Loomulikult on jätkuvalt avatud ka Furgneri e-pood aadressil furgner.com.

Sarnased artiklid

Kommentaarid