H&M heidab saladuskatte kollektsioonilt “GIAMBATTISTA VALLI X H&M”

H&M heidab saladuskatte kollektsioonilt “GIAMBATTISTA VALLI X H&M”

Foto: H&M

H&Mi järgmine disainerkollektsioon luuakse koostöös Pariisis töötava disaineri, ilu ja väljapeetuse meistri Giambattista Valliga ning rõivaste lansseerimiseni on jäänud vaid napilt kuu aega. Tänasest saab pilgu peale heita kollektsiooni ”Giambattista Valli X H&M” lookbookile, mida loomulikult jagab ka Portail.

„Mul on selle koostöö üle väga hea meel. H&M annab mulle võimaluse tuua oma visioon ja ilupidu suurema publiku ette. Meie eesmärk on jagada oma pühendumist ilule, olla osa inimeste õnnehetkedest ja aidata sütitada armastuslugusid kõikjal maailmas,“ räägib Giambattista Valli.

Giambattista Valli sündis ja kasvas Roomas, kuid asutas omanimelise brändi 2005. aastal hoopiski Pariisis. Tema moeuniversum pakub nii valmisrõivaid, kõrgmoodi kui ka aksessuaare. Vallile on koostöö H&Miga esimene omataoline ja lisaks on see ka disaineri esimene katsetus meesterõivaste valdkonnas.

Kõnealuse lookbooki kaadrid võeti üles Giambattista Valli kodulinnas Roomas. Fotode autoriks on Kyle Weeks, fotode stilistika tegi Giovanna Battaglia Engelbert. Dünaamilisse modellide seltskonda kuuluvad Oslo Grace, Leslye Houenou, Mara Kasanpawiro, Kohei Takabatake, Luka Isaac ja Tom Rey.

Moemaanid saavad kollektsiooni “Giambattista Valli X H&M” ostelda e-poe hm.com vahendusel ning valitud kauplustes, mille hulka kuulub ka Tallinna Postimaja H&M. Kollektsioon saabub Postimaja kauplusesse müügile 7. novembril 2019 kell 8.00.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid