HIGH 5: Vlad Matsnev

Foto: erakogu

Kes Vlad Matsnevi ehk Estonian blogger with a Russian twist’i tegemisi jälgivad, need teavad teda kui tohutult särasilmset päevakuulutajat Instagramis. Tema positiivsus on tõeliselt nakkav ja telefoni ekraanilt nii laia naeratust nähes on endalgi raske tõsiseks jääda. 

Samuti ei ole meile märkamata jäänud tema tohutult suur huvi ja austus parfüümide, nahahoolduse ja reisimise vastu, kohvist rääkimata. Nii me võtsimegi kätte ja esitasime talle viis väga tähtsat küsimust.

Vlad, sul on nägu alati naerul. Kõigist kõige paremini peaksid just sina teadma, mis lõhnaga on hea tuju?

Minu kollektsioonis on su-u-urepärane lõhn, mis toob rõõmu kohe, kui seda peale pihustad. Selle nimi on Dom Rosa „Liquides Imaginaires”. See lõhnab täpselt nagu roosid ja šampanja. Party mode: ON!

Mis on asjad, mis teevad elu paremaks? 

Sõbrad, reisimine, kohv ja loomulikult hea parfüüm!

Su Instagrami-konto reedab, et oled suur kohvisõber. Kust saab Tallinnas kõige paremat kohvi?

Minu meelest ei ole paremat kohta kui Röst Pagar. Kui ma elasin Lasnamäe tagumises otsas sõitsin ühistranspordiga pool tundi südalinna ainuüksi nende flat white’i ja kaneelisaia pärast. Nii et kindlasti Röst!

Mis on su telefoni taustapildiks? Miks?

Kuvatõmmis väga armsast sõnumist, mille sõber mulle saatis, kui ma end üsna halvasti tundsin. See tõstab alati mu tuju.

Kui sa saaksid elu lõpuni ainult üht parfüümi kasutada, siis mis see oleks?

Võib-olla ma kõlan igavalt, aga see oleks Eau de Guerlain, Guerlainilt. Kindel ja klassikaline kölnivesi rõõmsate ja lõbusate tsitruste ning basiilikuga – sobib igaks elujuhtumiks. Aga ma annan endast parima, et mitte elu lõpuni ühe parfüümi lõksu jääda!

 

HIGH 5 on artiklisari, kus võtame luubi alla meile parimas mõttes silma jäänud inimesed – nii kodu- kui ka välismaalt – ning proovime viie lühikese küsimusega nende elu ja tegemiste tagamaid laiema publikuni tuua.

Sarnased artiklid

Kommentaarid