HIGH 5: Joshua Stephenz

Foto: Getter Kuusmaa

Joshua Stephenz ehk Carl Tuulik on hiidlane. Lisaks on ta mitmekülgne muusik: basskitarrist, saksofonist, DJ ja produtsent. Juunikuus ilmus Joshua Stephenzi artistinime alt värske singel „All Night”, milles teeb kaasa ka Windy Beach. Kuna see on Carl Tuuliku päris esimene oma lugu, siis võtsime kätte ja uurisime, kes see uus tegija meie muusikamaastikul on. Ja nagu formaat ette näeb, ikka viie kelmika küsimusega. 

Mis sa hommikusöögiks sõid?

Munavõileiba. Ja ei söönudki avokaadot… oh man! Võib vist öelda, et tänane päev on läbikukkunud. 

Lugu, mis sind alati tantsima paneb?

Sellist lugu pole olemas, sellepärast et varem või hiljem saab mul sellest loost kõrini ja siis see jälle ei pane mind tantsima. Aga praegu näiteks ajab tantsima see lugu mis läheb tõn-tõn-tõnn-tõnnn tõnn… hea lugu.

Signatuurjalanõud?

Ma kannan igasuguseid jalanõusid (Adidas, Nike), aga signatuurjalanõud võiksid olla midagi, mida kõik maailma inimesed ei kanna. Ehk kindlasti mitte Yeezid ega Adidased ega Nike’d üldse. Ma kardan, et neid ei ole olemas veel. Pean ise tegema. 

Mida võiksid naised meestelt õppida?

Mulle ei meeldi üldistada. Aga minu elukogemus on näidanud, et naised on tihtipeale kõvasti empaatilisemad kui mehed. Ja just see naiselik empaatia on see, mida minu meelest võiksid mehed naistelt õppida! See on üks olulisemaid oskusi. Eriti praegusel ajal, meil on vaja osata teineteist kuulata ja mõista, üle kõige.

Koht, kuhu alati tagasi läheksid?

Gabicce Monte Itaalias – väike küla Itaalia lõunarannikul, mäe otsas, mere ääres. Seal aeg seisis. Ei olnud ühtegi muret. Päike paistis, tuul jahutas. Kõik oli kollane, sinine ja roheline.

 

HIGH 5 on artiklisari, kus võtame luubi alla meile parimas mõttes silma jäänud inimesed – nii kodu- kui ka välismaalt – ning proovime viie lühikese küsimusega nende elu ja tegemiste tagamaid laiema publikuni tuua.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid