Joshua Stephenz ja Windy Beach andsid välja singli “All Night”

Foto: Anete Toming

Värskelt ilmunud singel “All Night” seob kahe kodumaise artisti – Joshua Stephenzi ja Windy Beachi – ühist stiililist tunnetust helis. Koostöö märgib ka saartevahelisest sõprust, sest artistinimede taga on hiidlane Carl Tuulik ning saarlanna Tuuli Rand.

Kellele Carl Tuuliku nimi võõras, siis tegemist on bassisti, saksofonisti, DJ ja produtsendiga. Joshua Stephenzi artistinime alt on “All Night” muusiku esimene päris oma lugu. Sarnaselt Joshua Stephenzile on ka Tuuli Rand ehk Windy Beach oma loomingus läbivalt inspireeritud soul-muusikast ja hip-hopist, tegutsedes lisaks Windy Beach projektlile ka kodumaises duos Öed. Need väljundid on laulja jaoks aga piisavalt erinevad, et tunda motivatsiooni mõlemale muusika ja sõnade kirjutamiseks.  

Uue muusikaloo žanriliseks vihjeks võib lugeda inglise keelset terminit future soul. Mõlema artisti jaoks on kõige olulisem loomingu kuulatavaks tegemine vastavale publikule. Kuulajale, kes suhestub elektroonilise muusikaga, milles nii helis kui lüürikas souli, R&B ja hip-hopi tunnuseid: Antud lugu inspireeris ehe naise emotsioon. See hetk, kui sa märkad kedagi, kes sulle sümpatiseerib, kuid sa ootad, et tema teeks selle esimese sammu… Ja sa tunned, kuidas see tunne ja kirg sinus ainult kasvab ja kasvab ning sa lihtsalt tahaksid terve öö veeta ainult selle inimesega. Tundes, et sa oled valmis tundma midagi sügavamat, kui siiani oled tundnud, ja just see inimene tundub see õige ning sul on kõrini nendest üheöösuhetest,” iseloomustab lugu loo autor ja laulja Windy Beach.

Koostöö oli mõlema jaoks väga loomulik: ”Meil on sarnane maitse. Tunnen ise, et olen läbi imbunud neo-soulist ja hip-hopist. Tuuli muusikale lähenemine ja meloodiatunnetus mõjuvad mulle samuti väga inspireerivalt. Lähitulevikus on tulemas veel palju uut muusikat nii Joshua Stephenzi nime alt kui ka koos Tuuliga,” lisab Joshua Stephenz.

Kuula: Joshua Stephenzi ja Windy Beachi lugu “All Night” Spotifyst!

Sarnased artiklid

Kommentaarid